اجاق گاز، تنها وسیله گرمایشی خانواده ۵ نفره کلاله‎ای/ آیا باید منتظر فاجعه ای بود؟ + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 180 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:46 ب.ظ، سه شنبه، 23 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

شعله های یک اجاق گاز، تنها وسیله ی گرمایشی یک خانواده ۵ نفره مستضعف کلاله ای می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از راه اترک، 40 خانه در اطراف ما را همسایگان ما تشکیل می دهند اما در دنیای امروز برخی حتی از همسایه های دیوار به دیوارشان هم خبری نمی گیرند.

در آستانه ورود به فصل سرد زمستان، همه خانه ها به دنبال نصب وسایل گازسوز و ایمن هستند و رادیو و تلویزیون هم مدام بر خطر قاتل نامرئی هشدار می دهد ولی این هشدارها به خانه یک خانواده 5 نفره ساکن روستایی در اطراف شهر کلاله، نرسیده و یا باید بهتر بگوییم نمی شود که برسد.

آری این روزها البته برخی از همسایه ها به کمک این خانواده آمده اند ولی دریغ از مسئولینی که شاید ندانند مسئولیت آنها در حکومت اسلامی، سوال و جوابی آخرتی در پی دارد.

ojag5

این خانواده 5 نفره در این روزهای سرد پاییزی، تنها وسیله گرمایشی و حتی پخت و پز آنها یک اجاق گاز درب و داغان است و تنها فرش زیرپای آنها هم چند تکه موکت نازک است که همسایه ها به آنها کمک کرده اند.

ojag3

کانال تلگرامی(کلاله سلام) موضوع این خانواده را به سایت راه اترک داد و از مسئولین خواست که به خانواده هایی همچون این خانواده 5 نفره ساکن روستای 17 شهریور بیشتر رسیدگی کنند چرا که نباید در حکومت اسلامی، مسئول حکومتی در ناز و نعمت باشد و مردم چنین در فقر دست و پنجه نرم کنند.

ojag4

آب آشامیدنی این خانواده از آب قنات است و مرد خانواده هم علی رغم تلاش هایش توانایی دخل و خرج خانواده را ندارد. او خانواده اش را دوست دارد ولی …

امیدواریم که این خبر باعث شود مسئولین دلسوز مردمی به داد چنین خانواده هایی برسند و موجب رضای خدا و بندگان خوبش شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر