اجتماع بسیجیان عاشورایی در کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 585 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:56 ب.ظ، سه شنبه، 5 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

بزرگترین اجتماع بسیجیان عاشورایی در کردکوی بمناسبت ۵ آذر روز بسیج مستضعفین در شهرستان کردکوی برگزار شد.

IMG_0005به گزارش خبرنگار رادکانا، اجتماع بزرگ بسیجیان در آخرین روز از هفته بسیج و همزمان با سالروز حادثه ۵ آذر بسیجیان شهرستان کردکوی در یک اجتماع عظیم حسینی گرد هم آمدند و با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و شهدای گرانقدر این نظام تجدید بیعت کردند.

این مراسم صبح امروز با حضور فعال مسئولین ادارات و نهادها و بسیجیان سلحشور همزمان با هفته بسیج، در آخرین روز از هفته بسیج و سالروز حادثه 5 آذر در مصلای نماز جمعه شهرستان کردکوی برگزار شد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان و عرض تبریک بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج با استناد به بیانات امام (ره) و مقام معظم رهبری گفت: بسیج لشگر مخلص خداست که در دفتر آن مجاهدین از اولین تا آخرین آن اسم نوشته اند و کارکرد بسیج در غالب یک مجموعه کوچک نیست، بلکه بسیج یک فرهنگ، گفتمان ارزشی انقلاب و نام مقدسی است که نه در ایران بلکه در همه جهان آوازه اش پیچیده است و کارکرد آن جنبه جهانی دارد و آنچه که امروز در جهان اسلام شکل گرفته، غالب کارکرد بسیجی است.

وی در ادامه افزود: معجزه ای خلق شد بنام بسیج و هر روز که می گذرد بر ارزش، افتخار و عظمتش اضافه می شود.

الیاسی با بیان اینکه که امروزه رمز موفقیت کشورهای اسلامی تفکر و روحیه بسیجی است گفت: آنچه که امروز باعث پیروزی کشورهای اسلامی می شود تفکر و روحیه بسیجی که تمام دنیا را تحت تأثیر خود قرار داده است.

وی اظهار داشت: بسیج را یک قشر و گروه نمی توان نامید بلکه بسیج یک تفکر و روحیه بزرگ است که همه دنیا را تحت تأثیر خود قرار داد. کارکرد بسیج یک کارکرد ملی نیست بلکه کارکرد جهانی دارد.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: آنچه که ویژگی مهم بسیج به شمار می آید اخلاص، تقوا و پرهیز از اخلاق رذیله و پست است که اگر این ویژگی ها در هر ملتی وجود داشته باشد پیروز و موفق هستند.

فرماندار شهرستان کردکوی با اشاره به وضعیت ناامنی کشورهایی که بیش از 6000کیلومتر با کشورمان مرز دارند گفت: افغانستان با 22حمله تروریستی ،پاکستان با 30 حمله تروریستی ،عراق با 50 حمله تروریستی ،ترکیه با 3عملیات تروریستی کشورهای نامن هستند ولی با حضور بسیج و کارکرد آن الحمد الله کشوری امن داریم و در زمینه های امنیت سایبری، پژوهشی و امنیت اجتماعی و دیگر عرصه ها با اهداء شهدا به یمن حضور بسیج مخلص دارای امنیت هستیم.

این همایش با خیر مقدم گویی سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه بسیج شهرستان کردکوی و با مداحی برادر اصغری از مداحان دفاع مقدس شهرستان و با مجری گریسرگرد رایجی به پایان رسید.

رمضانعلی الیاسی فرماندار، سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، بسیجیان فرهنگی، مدیران ادارات و نهادهای شهرستان و بسیجیان برگزار شد.

ارسال نظر