اجتماع حماسی بسیجیان گلستان در روز ۵ آذربرگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 500 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:34 ب.ظ، سه شنبه، 28 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت : اجتماع حماسی بسیجیان در سطح استان در روز ۵ آذربرگزارخواهد شد.

images (1)به گزارش رادکانا، سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، در جمع خبرنگاران ،گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از یک هزار و 200 برنامه در 14 شهرستان استان در این هفته با شعار “بسیج، پیشتاز حماسه و خدمت” اجرا می شود.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در ادامه افزود :بیش از 500 عنوان مراسم متنوع در راستای بزرگداشت هفته بسیجدر استان گلستان برگزار خواهد شد.
وی با تاکید براین موضوع که اجتماع حماسی بسیجیان در سطح استان در روز 5 آذربرگزار خواهد شد ،گفت: امسال در هفته بسیج بیمارستان صحرایی جهت خدمت به محرومان در شهرستان مراوه تپه و مناطق اطراف آن احداث می شود .
فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود : این بیمارستان توسط بسیج جامعه پزشکی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی وبه کارگیری پزشکان و مراکز درمانی شهرهای شرق استان گلستان که در تخصص های مختلف فعالیت دارند به مردم آنجا ارائه خدمات ارائه خواهند کرد .

بابایی در ادامه با اشاره به تولید و پخش بیش از 300 دقیقه برنامه تلویزیونی با موضوعات اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی، بسیج و بیداری اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر،تصریح کرد : امسال در هفته بسیج بیش از 20 نمایشگاه فرهنگی هنری و 50 مسابقه فرهنگی با موضوعات متنوع در سطح استان برگزار می شود.

وی با تاکید براین که یک روز قبل از هفته بسیج در 9 استان کشور از جمله استان گلستان رزمایش گردان های بیت المقدس برگزار می شود افزود : بعد از اتمام هفته بسیج رزمایش سراسری گردان های بیت المقدس و کوثر بسیج استان در شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر