اجرای آسفالت به زودی در دیگر محله های کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 190 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:51 ب.ظ، جمعه، 17 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

سرپرست شهرداری کردکوی گفت: به زودی دیگر محلات سطح شهر بر اساس اجرای عدالت خدماتی و اجتماعی و از محل اعتبارات، استانی، ملی و داخلی که طبق در نظر گرفتن الویت ها و شرایط اساسی مصوب شده اند هم در دست اقدام به آسفالت قرار می گیرند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ شهرام شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به حول و قوه الهی و با تلاش شهرداری کردکوی در شروع دوره جدید شهرداری و با حمایت همه جانبه اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کردکوی فاز ١ آسفالت محله حجت آباد و معابر فرعی خاکی منتسب آغاز شد.

وی با بیان اینکه از بدو شروع فعالیت هایمان سنگ بنا را بر خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان معزز شهر کردکوی قرار دادیم، افزود: از همین رو همانطور که مردم شریف نیک مستحضرند با در نظر گرفتن الویت های اعلامی از مراجع فرادستی که مورد تصویب جمع شورا نشینان هم بود؛ آغاز فاز ١ عملیات آسفالت و روکش خیابان حجت آباد و کوچه های آن را رقم زدیم.

سرپرست شهرداری کردکوی تصریح کرد: با عنایت به تقاضای شهروندان و مجموعه دفتر این شهرداری، پخش آسفالت اخیر با نظارت مراجع فنی و کارشناسان، مهندسین و متخصصین عمرانی شکل گرفت.

شمالی ضمن اشاره به اتمام عملیات این پروژه ( فاز ١ ) در کوتاه ترین زمان ممکن ابراز داشت: به زودی دیگر محلات سطح شهر بر اساس اجرای عدالت خدماتی و اجتماعی و از محل اعتبارات، استانی، ملی و داخلی که طبق در نظر گرفتن الویت ها و شرایط اساسی مصوب شده اند هم در دست اقدام به آسفالت قرار می گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر