اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه و بهره برداری ۷۰ طرح عمرانی و اشتغالزا شهرستان کردکوی در ایام الله دهه فجر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 819 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:41 ق.ظ، جمعه، 13 بهمن، سال 1391 نظرات یک نظر

بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه فجر در حوزه های مختلف تعریف شده است که برنامه های خوب و قابل اجرایی می باشد و همچنین برنامه متمرکز افتتاح طرح های عمرانی داریم که ان شاا… در دهه فجر امسال ۷۰ طرح عمرانی و اشتغالزا در شهرستان کردکوی به بهره برداری می رسانیم.

IMG_8837به گزارش خبرنگار رادکانا، اعضای ستاد دهه فجر شهرستان کردکوی در آغازین روز از ایام الله دهه فجر و همزمان با ورود تاریخی بنیاگذار جمهوری اسلامی ایران و آغاز دهه مبارک فجر در ساعت 9:33 صبح امروز به دیدار عالم جلیل القدر حجت الاسلام والمسلمین شاعری امام جمعه کردکوی رفتند.

رمضانعلی الیاسی ضمن گرامیداشت دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب خصوصا شهید حمزه طیبی در دیدار با حجت الاسلام شاعری گفت: تبریک عرض می کنیم 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور اسلامی ایران و آغاز دهه مبارک فجر و خدا را سپاسگذاریم به جهت این نعمت عظما (امام خمینی) که بر ملت ایران و همه مسلمانان ارزانی داشت.

الیاسی در ادامه افزود: وجود حضرت امام (ره) و وجود مقام معظم رهبری و وجود روحانیت معظم و معزز که انصافا سرسلسله حرکت انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی که در 34 سال قبل در ایران ایجاد شد و ادامه آن هم اکنون در همه کشورهای اسلامی ایجاد شده، حرکت و مبدأ و استمرار و ادامه آن به دست روحانیت است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:  باید روحانیت را  به عنوان یک نعمت، شکر بدانیم و همچنین نعمت نظام جمهوری اسلامی را که بر پایه آن احکام دین و قرآن ترویج می شود. هرچند معتقدیم که به جایگاه مطلوب رسیدن فاصله زیادی است ولی حرکت در جهت اصلاح امور و بهتر کردن امور مسلمین و دین اسلام از مهم ترین کارهایی است که ما می توانیم در شرایط حاصل انجام دهیم و اگر قرار است برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) تلاش کنیم لازم است برای تقویت نظام اسلامی و این حرکت های اسلامی و بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان که ایجاد شده تلاش کنیم.

الیاسی در ادامه دیدار حجت الاسلام شاعری بیان داشت: امروز بهانه ای بود برای اینکه فرصتی بدست آوریم تا بهمراه مدیران اجرائی به عنوان روسای کمیته دهه مبارک فجر خدمت حجت الاسلام شاعری امام جمعه محترم شهرستان برسیم که وجودش همان معنا و مفهومی که در ارتباط با روحانیت گفتیم در سطح شهرستان و بلکه استان برای ما  دارد.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: همانا ما حجت الاسلام شاعری را در شهرستان به عنوان امام می شناسیم و این جایگاه را برایشان قائل هستیم و معتقد هستیم این چیزی که در شهرستان کردکوی هم اتفاق افتاد اهم  از وحدت، همدلی و پیشرفت بخش اعظم آن در سایه تبعیت از روحانیت و وجود حجت الاسلام شاعری است که ان شاالله خداوند طول عمری با عزت و سلامتی به ایشان عنایت فرمایند.

فرماندار کردکوی در خصوص برنامه ها و جشن های اجرائی در دهه مبارک فجر گقت: برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان کردکوی از دیروز 11 بهمن به دلیل تعطیلی مدارس در روز پنج شنبه با نواختن زنگ مدارس در روز 11 بهمن شروع شد که امروز خواستیم برنامه های اصلی ما در دیدار با حضرتعالی شروع شود.

وی افزود: بیش از 300 برنامه در فعالیت های مختلف تعریف شده است که برنامه های تعریف شده در دهه فجر برنامه های خوبی می باشد و در بحث فضاسازی در شهرستان، بیان مباحث مربوط به انقلاب و ضرورت هایی که انقلاب بعد از این نیاز دارد را به مردم خصوصا جوانان می پردازیم.

الیاسی در خصوص رویکرد برنامه ها گفت: رویکرد ما در این برنامه ها بحث جوانان، نوجوانان و خانواده ها بوده که بتوانیم در این حوزه ها فعالیت بیشتری انجام دهیم. در حوزه های مختلف هنری، فرهنگی، قرآنی، مساجد، ورزشی، کارگری فعالیت خوبی را آغاز کردیم.

الیاسی در ادامه افزود: اداره  تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی به عنوان دبیرخانه ستاد دهه فجر شهرستان برنامه های خوبی را ترتیب دادند که در حال اجرا می باشد، از برنامه های مهمی که اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در طول دهه فجر دارند  10 برنامه در مسجد می باشد که از برنامه های محوری ستاد می باشد.

الیاسی در خصوص افتتاح چند پروژه عمرانی در دهه فجر بیان داشت: برنامه متمرکز افتتاح طرح های عمرانی در شهرستان داریم که ان شاا… در دهه فجر امسال 70 طرح عمرانی و اشتغالزا در شهرستان به بهره برداری می رسانیم.

پارسایی می گوید:

با سلام
ضمن تقدیر وتشکر از فعالیت های خوب شما در زمینه اطلاع رسانی
بنظر می رسد تیتر خبر با متن زیاد همخوانی ندارد آنچیزی که بیشتر به چشم می آید دیدار اعضاء ستاد دهه فجر با امام جمعه محترم شهرستان کردکوی می باشد
ضمن اینکه 300 برنامه چی هست؟
با تشکر

ارسال نظر