اجرای طرح مودت اداره اوقاف و امور خیریه در امامزاده ابراهیم النگ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,332 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:03 ب.ظ، جمعه، 25 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

در راستای توسعه اماکن مذهبی و پیاده نمودن طرح مودت اداره اوقاف و امور خیریه کشور و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری با عنوان اینکه امامزادگان باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند طرح توسعه امامزاده ابراهیم روستای النگ برای ایجاد یک مکان مذهبی گردشگری در شهرستان کردکوی شروع بکار نمود.

IMG_0001به گزارش خبرنگار رادکانا، در راستای توسعه اماکن مذهبی و پیاده نمودن طرح مودت اداره اوقاف و امور خیریه کشور و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری با عنوان اینکه امامزادگان باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند طرح توسعه امامزاده ابراهیم روستای النگ برای ایجاد یک مکان مذهبی گردشگری در شهرستان کردکوی شروع بکار نمود.

این طرح با توجه به همکاری اهالی و ادارات و سازمانهای مربوط در عصر 5 شنبه 92/5/24 طی مراسمی با حضور حیدرپور معاون فرماندار، نماینده کارخانه رب کوجه دلند، مهندس ساور، نماینده اداره اوقاف استان و تعدادی از معتمدین و خیرین روستای النگ  در بقعه مبارک امامزاده ابراهیم برگزار شد.

در این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام رهبر برگزار شد جواد رهبر مسئول طرح اجرائیات امامزاده ابراهیم روستای النگ طی سخنانی اهم فعالیتهای قابل اجرا را در قالب های سازنده به حاضرین در جلسه اعلام نمود.

همچنین حیدرپور معاون فرماندار طی سخنانی از گذشته امام زاده و همکاری و مساعدت فرمانداری شهرستان کردکوی در اجرا و ساخت و ساز امامزاده خبرهای خوشی را به اهالی روستا داد.

IMG_0051

لیست طرح های در دست اقدام امامزاده ابراهیم روستای النگ شهرستان کردکوی:

1-ساخت 20  سرویس بهداشتی

2- ساخت یک باب ساختمان سرایداری و اداری

3- محوطه سازی زیرنظر مهندس متخصص مرتبط

4- ساخت آلاچیق و سایت

5- تعبیه شیر آب

6- تعبیه و اجرای طرح پارک کودک در 2 نقطه

7- خاکریزی برای تسطیح محوطه امامزاده

8- تسطیح شانه آسفالت اطراف امامزاده

9- خرید 2 هکتار زمین در اطراف امامزاده

10- آبگیری گنبد و نانوپاشی

11- تعمیر و تکمیل شبستان های امامزاده

12- نصب 2 گلدسته سنتی و زیبا

13- احداث دروازه اصلی

14- نصب دوربین مداربسته

15- احداث یک باب نانوایی

16- احداث غذاخوری زوار

17- ساخت سوئیت 2 طبقه

18- ساخت سالن چند منظوره

19- احداث ساختمام مردم شناسی

20 خرید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی….

لازم بذکر است که این طرح 30 مورد می باشد که فقط مواردی از آنها ذکر شد.

لازم است در این خبر ذکر شود که طرح های در دست اقدامی که ذکر شد نیاز به مودت و همکاری خیرین نیاز دارد ان شاالله که خیرین محترم در بازسازی و مرمت این امامزاده عزیز در هیچ تلاش و کمکی دریغ نکنند و انشاالله امامزاده ابراهیم روستای النگ  به قطب بزرگ گردشگری مذهبی در غرب استان گلستان تبدیل شود.

 

ارسال نظر