اجرای مانور “طرح بسیج سلامت نوروزی” در شهرستان بندرگز + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,389 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:41 ب.ظ، پنج شنبه، 1 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

همزمان با آغاز انجام طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندرگز مانور نمادین اتومبیل های بهداشت به همراه کلیه ادارات حامی سلامت با حضور فرماندار و روسای ادارات ونهادها در بندرگز اجرا شد.

bandargaz (7)به گزارش رادکانا، شرکت کنندگان در مانور از مقابل فرمانداری تا اسکله بندرگز و مزار شهداءی گمنام را طی کرده و بر مزار شهداء به قرائت فاتحه پرداختند.

بابایی فرماندار شهرستان بندرگز در این مراسم گفت: با توجه به اینکه شهرستان بندرگز به عنوان پیشانی استان مطرح است و از سمت غرب اولین شهرستان استان گلستان محسوب می گردد لذا بازرسین بهداشتی و کلیه ادارات حامی سلامت باید در این ایام با جدیت بیشتر به انجام ماموریت های محوله خود مبادرت ورزند تا مسافرین نوروزی با آسودگی خاطر بیشتری در شهرستان بندرگز اسکان پیدا کرده و با خاطری خوش این شهرستان را ترک نمایند.

bandargaz (2)

دکتر محمد رضا زارع نیز پیش از سخنان فرماندار در خصوص اهمیت بازرسی های مستمر در این ایام صحبت کرده و بر اجرای دقیق قانون توسط بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای تاکید کرد.

دکتر زارع با اشاره به اینکه شهروندان و مسافران در این ایام و روزهای عید نوروز با اعتماد به عملکرد بازرسان بهداشت محیط از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و قنادی ها مایحتاج خود را تهیه می کنند تصریح کرد : هیچگونه گذشت و اغماضی در خصوص فروشندگان متخلف نباید صورت گیرد و با متخلفین برخوردهای قانونی صورت پذیرد چرا که سهل انگاری در این امر به صورت مستقیم با جان انسان ها ارتباط دارد.

bandargaz (3)

در ادامه فرماندار با اتفاق دکتر زارع و بازرسان بهداشت محیط به چند مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و قنادی رفته و به صورت نمادین بازرسی های نوروزی کلید خورد.

bandargaz (4)bandargaz (6)bandargaz (5)

سلام می گوید:

http://golestane.net/showthread.php?tid=68699&pid=362279#pid362279

در صورت صلاحدید خبر را منتشر بفرمائید.با تشکر

ارسال نظر