اجرای مراسم غبارروبی گلزار شهدا با حضورمدیران دستگاههای اجرایی و کارمندان در آغاز هفته دولت در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,291 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:37 ب.ظ، پنج شنبه، 2 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

به مناسبت هفته دولت کلیه مدیران دستگاههای اجرایی و کارمندان شهرستان کردکوی به اجرای مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان پرداختند. این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمودی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در ابتدا در خصوص اهمیت گرامیداشت هفته […]

به مناسبت هفته دولت کلیه مدیران دستگاههای اجرایی و کارمندان شهرستان کردکوی به اجرای مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان پرداختند.

این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمودی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در ابتدا در خصوص اهمیت گرامیداشت هفته دولت سخنانی را بیان نمودند و توصیه نمودند کارمندان در این هفته نسبت به پاسخ گویی و حضور در بین مردم اهتمام جدی ورزند.

حجت الاسلام محمودی در ادامه از فضایل معنوی شهیدان رجائی  و باهنر برای حضار بیانات مبسوطی را ایراد نمودند ، مدیران و کارمندان نهادهای دولتی باید شهدا را که اسوه ایثار، فدارکاری و درستکاری هستند الگوی خود قرار داده و ادامه دهنده راه و منش شهیدان رجائی و باهنر باشند.

در پایان برنامه تمامی مدیران دستگاههای ادارای و کارمندان شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی قبور مطهر شهدا را با گلاب عطرافشانی نمودند.

ارسال نظر