اجرای کمدی شاد قارنلی و قارتلی «۲» از فردا در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,973 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:47 ق.ظ، یکشنبه، 6 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

نمایش کمدی شاد و مهیج قارنلی و قارتلی «۲» بمناسبت ایام الله دهه فجر از فردا دوشنبه ۷ بهمن ماه لغایت جمعه ۱۱ بهمن به مدت پنج شب در شهرستان کردکوی اجرا خواهد شد.

138999129290391به گزارش رادکانا، نمایش کمدی شاد و مهیج قارنلی و قارتلی «۲» بمناسبت ایام الله دهه فجر از فردا دوشنبه 7 بهمن ماه لغایت جمعه 11 بهمن در شهرستان کردکوی اجرا خواهد شد.

ایمان جهانگیری کارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی ۲» در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: اجرای برنامه قارنلی و قارتلی «2» از فردا دوشنبه 7 بهمن ماه لغایت جمعه 11 بهمن ماه از ساعت 17:30 عصر در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی برگزار خواهد شد.

جهانگیری یادآور شد: علاقمندان برای دیدن این نمایش کمدی می توانند بلیط را از موسسه آرمان شهرستان کردکوی و باجه فروش بلیط مستقر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی تهیه نمایند.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا گالش، میلاد گیلانی، پوریا خوشبین، علی غریب، الناز کیااحمدی و لیندا بالارستاقی بازیگران این نمایش هستند.

کارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» ابراز داشت: محمدرضا مداحی، آرشام آریانی، حسین عباسی و محمد قلعه‎نویی سایر عوامل دست‎اندرکار نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی هستند.

جهانگیری در خصوص داستان این نمایش گفت: نمایشنامه کمدی شاد قارنلی و قارتلی «۲» همانند قارنلی و قارتلی «۱» می باشد که مختصر تغییراتی در شماره «۲» آن لحاظ شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

جهانگیری، اجرای نمایش‎های کمدی که موجب شادی و نشاط مردم شود را حق مردم و وظیفه این گروه دانسته و بر ادامه این روند تأکید کرد.

وی گفت: گروه تئاتر «مدیار کردکوی» با هدف ایجاد شور و نشاط در مردم و بیان توانمندی‎های هنری این شهرستان تأسیس شده تا نقش تاثیرگذار هنرمندان کردکوی در عرصه هنر تئاتر را به اطلاع مردم و مسئولان برساند.

کارگردان نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی ابراز امیدواری کرد که اعضای این گروه با اجرای این نمایش لحظات شادی را به مردم ارمغان دهند.

لازم بذکر است ماجراهای قارنلی و قارتلی «۲» در هفت شهرستان استان گلستان در حال اجرا می باشد که از فردا 7 بهمن ماه لغایت 11 بهمن ماه در کردکوی اجرا خواهد شد.

 قارنلی و قارتلی «۲» در شهرستان های بندرگز، بندرترکمن، کردکوی، گرگان، علی آباد کتول، آزادشهر و گنبد در ایام الله مبارک دهه فجر اجرا خواهد شد.

138999129290391-1

روز های اجرای این برنامه طنز بدین صورت خواهد بود:

۱الی ۳ بهمن : شهرستان بندر گز
۵ الی ۶ بهمن : شهرستان بندرترکمن
۷ الی ۱۱ بهمن: شهرستان کردکوی
۱۲ الی ۱۹ بهمن : شهرستان گرگان
۲۳ الی ۲۴ بهمن : شهرستان علی آباد کتول
۲۶ الی ۲۷ بهمن : شهرستان آزادشهر
۲۹ الی ۳۰ بهمن : شهرستان گنبد

ارسال نظر