اجرای کمدی شاد و مهیج قارنلی و قارتلی «۲» در ایام الله دهه مبارک فجر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,194 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:17 ب.ظ، دوشنبه، 30 دی، سال 1392 نظرات ۴ نظر

کمدی شاد و مهیج قارنلی و قارتلی «۲» بمناسبت دهه مبارک فجر در هفت شهرستان استان گلستان برگزار خواهد شد.

138999129290391به گزارش خبرنگار رادکانا، نمایش کمدی شاد و مهیج قارنلی و قارتلی «2» بمناسبت ایام الله دهه فجر در بهمن ماه 92 در هفت شهرستان استان گلستان اجرا خواهد شد.

ایمان جهانگیری کارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی 2» در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: ماجراهای قارنلی و قارتلی «2» در هفت شهرستان استان گلستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: قارنلی و قارتلی «2» در شهرستان های بندرگز، بندرترکمن، کردکوی، گرگان، علی آباد کتول، آزادشهر و گنبد در ایام الله مبارک دهه فجر اجرا خواهد شد.

ایمان جهانگیری اظهار داشت: علاقمندان برای دیدن این نمایش می‎توانند در زمانهای مشخص شده به مراکز پخش آن مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا گالش، میلاد گیلانی، پوریا خوشبین، علی غریب، الناز کیااحمدی و لیندا بالارستاقی بازیگران این نمایش هستند.

کارگردان نمایش «ماجراهای قارنلی و قارتلی» ابراز داشت: محمدرضا مداحی، آرشام آریانی، حسین عباسی و محمد قلعه‎نویی سایر عوامل دست‎اندرکار نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی هستند.

جهانگیری در خصوص داستان این نمایش گفت: نمایشنامه کمدی شاد قارنلی و قارتلی «2» همانند قارنلی و قارتلی «1» می باشد که مختصر تغییراتی در شماره «2» آن لحاظ شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

جهانگیری، اجرای نمایش‎های کمدی که موجب شادی و نشاط مردم شود را حق مردم و وظیفه این گروه دانسته و بر ادامه این روند تأکید کرد.

وی گفت: گروه تئاتر «مدیار کردکوی» با هدف ایجاد شور و نشاط در مردم و بیان توانمندی‎های هنری این شهرستان تأسیس شده تا نقش تاثیرگذار هنرمندان کردکوی در عرصه هنر تئاتر را به اطلاع مردم و مسئولان برساند.

کارگردان نمایش ماجراهای قارنلی و قارتلی ابراز امیدواری کرد که اعضای این گروه با اجرای این نمایش لحظات شادی را به مردم ارمغان دهند.

138999129290391 (1)

روز های اجرای این برنامه طنز بدین صورت خواهد بود:
۱الی ۳ بهمن : شهرستان بندر گز
۵ الی ۶ بهمن : شهرستان بندرترکمن
۷ الی ۱۱ بهمن: شهرستان کردکوی
۱۲ الی ۱۹ بهمن : شهرستان گرگان
۲۳ الی ۲۴ بهمن : شهرستان علی آباد کتول
۲۶ الی ۲۷ بهمن : شهرستان آزادشهر
۲۹ الی ۳۰ بهمن : شهرستان گنبد

آندیا می گوید:

کردکوی چه ساعتی برگزار میشه؟؟

احمدرضا می گوید:

سلام
گرگان کدوم سالن ؟! ساعت چند ؟!

نام می گوید:

لینک دانلود نداره؟

noor می گوید:

سلام نه نداره…

ارسال نظر