اجرای ۱۴ مراسم محوری بمناسبت بزرگداشت ۱۴ خرداد در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 418 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:18 ب.ظ، شنبه، 10 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

۱۴ مراسم محوری ویژه ارتحال امام خمینی(ره)به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی درسطح مساجد این شهرستان برگزار می‌شود.

341287به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی گفت: طبق هماهنگی با روحانیون،هیئت امناء مساجد، دهیاری و شورای اسلامی، ۱۴ مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در ۱۴ مسجد شهر و روستای کردکوی برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برگزاری باشکوه و گسترده در سالگرد ارتحال امام راحل موجب زنده نگهداشتن یاد و خاطره آن امام بزرگوار می‌شود، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با هدایت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و تکریم و گرامیداشت این شخصیت عظیم‌الشان امری لازم است.

 

وی همچنین برگزاری بزرگداشت سالگرد امام راحل را یک برنامه فرهنگی، انقلابی و دینی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: برنامه های بزرگداشت مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) حائز اهمیت است و با فراهم کردن تهمیدات لازم باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

 

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه به حضور پر شور مردم درمراسم بزرگداشت رحلت امام در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: حضور مردم در این مراسم یک گردهمایی سیاسی محسوب می‌شود چرا که به رغم همه مشکلات و تهدیدات و فشارهای دشمنان، مردم ایران همچنان خود را پایبند به آرمانهای امام راحل می دانند و در این مراسم شرکت می‌کنند.

ارسال نظر