اجرای ۱۵۰ برنامه قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:08 ب.ظ، دوشنبه، 22 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: در ماه مبارک رمضان باید زمینه انس بیشتر جوانان و نوجوانان را با تعالیم دینی و قرآنی فراهم کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی از برنامه‌ریزی 150 برنامه محوری قرآنی به منظور گسترش و توسعه فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان امسال در این شهرستان خبر داد و گفت: فعالیت در زمینه های قرآنی ادای دین به دین است و لازم است همگان برای پررونق شدن حضور جوانان و نوجوانان در محافل قرآنی و مساجد تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی در جامعه، کیفیت‌ بخشی به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را ضروری دانست و تأکید کرد: در همین راستا رایزنی لازم جهت برگزاری دوره تربیت معلم جزء خوانی قرآن، صحیح خوانی، آموزش حفظ قرآن، کلاس های تفسیر، ترتیل و قرائت قرآن وراه اندازی کرسی های تلاوت، کلاسهای آموزش عمومی و تخصصی قرآن کریم و محافل انس با قرآن در ماه مبارک انجام شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان باید زمینه انس بیشتر جوانان و نوجوانان را با تعالیم دینی و قرآنی فراهم کرد زیرا ماه رمضان فرصت مناسبی برای ارتقای ایمان و تقویت معنویات میان اقشار مختلف مردم است و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر