اجرای ۲۰ طرح فلاح سنتی و شبکه ای برای مددجویان کمیته امداد کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 173 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:57 ب.ظ، سه شنبه، 5 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی گفت: در شش ماهه نخست سال ۲۰ طرح فلاح بصورت شبکه ای و سنتی برای مددجویان این نهاد برگزار شده است.

2015_10_26_12_12_03_72970به گزارش رادکانا، تقی گرجی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی اظهار داشت: 20 طرح فلاح بصورت سنتی و شبکه ای با هدف برقراری ارتباط بین خانواده‌های تحت پوشش و همچنین آشنایی خانواده‌ها با مسائل روز جامعه در ابعاد سیاسی، اجتماعی، مذهبی و غیره برای مددجویان تحت حمایت این نهاد برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این طرح، احیاء مناسبت های مختلف مذهبی در طول سال است، تصریح کرد: با اجرای این طرح 330 مددجو تحت حمایت از آموزش های مختلف در زمینه دینی و اعتقادی بهره مند شدند.

گرجی تصریح کرد: با اجرای طرح فلاح در 59 ساعت مباحث دینی و سیاسی و در 30 ساعت مباحث اعتقادی و پاسخ به شبهات مددجویان توسط کارشناسان مذهبی ارائه شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسات و اجرای طرح فلاح، افزود: کمیته امداد با اجرای این طرح به دنبال حفاظت خانواده‌های تحت پوشش از هجمه‌های فرهنگی و ارتقای سطح آگاهی آنها در ارتباط با مسائل دینی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر