اجرای ۷۰ برنامه در هفته ناجا در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 258 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:07 ق.ظ، دوشنبه، 13 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی کردکوی گفت: نیروی انتظامی تلاش می کند تا رفاه، آرامش و آسایش مردم را فراهم نماید و امنیت را که زیر ساخت اصلی توسعه اجتماعی است را برای مردم به ارمغان بیاورد.

IMG_1287به گزارش رادکانا، سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی کردکوی، در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی امسال با شعار اقتدار پلیس همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش برنامه‌های مختلفی در راستای ارائه خدمت به مردم این شهرستان برگزار می‌شود.

امنیت اجتماعی با اطلاع‌رسانی دقیق رسانه ای محقق می شود
وی ضمن تشکر از همراهی اصحاب رسانه با پلیس، نقش رسانه ها در انعکاس عملکرد پلیس و پیشگیری از وقوع جرم را بی‌بدیل دانست و تأکید کرد: امنیت اجتماعی با اطلاع‌رسانی دقیق رسانه ای محقق می شود.
علی فر بر ضرورت برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته ناجا تاکید کرد و گفت: اصحاب رسانه با داشتن رسالت مهم اطلاع‌رسانی نقش موثری در تبلیغ، اطلاع‌رسانی و اجرای هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این هفته دارند.
فرمانده نیروی انتظامی کردکوی در ادامه به نقش و تلاش بی وقفه نیروی انتظامی در برقراری امنیت در ابعاد مختلف اجتماعی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی تلاش می کند تا رفاه، آرامش و آسایش مردم را فراهم نماید و امنیت را که زیر ساخت اصلی توسعه اجتماعی است را برای مردم به ارمغان بیاورد.
هفته نیروی انتظامی را فرصتی مناسب برای ارائه عملکرد و کارنامه نیروی انتظامی وفرصتی برای افزایش الفت و همدلی میان آحاد مردم با پلیس عنوان کرد وبا بیان اینکه تعامل با مردم از سیاست‌های مهم نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: دیدگاه پلیس همانند گذشته مردم محوری است و ما هرچقدر با مردم تعامل بیشتری داشته باشیم بهتر می توانیم به وظیفه خود عمل کنیم.

برگزاری 70 برنامه بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان کردکوی
از برگزاری حدود 70 برنامه به مناسبت هفته ناجا با رویکرد فرهنگی،ورزشی، آموزشی، بصیرتی خبرداد و بیان داشت: غبارروبی مزار شهدا و اماکن مذهبی، برگزاری کلاسهای آموزشی در مدارس، برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس، دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا و… از اهم این برنامه ها است.
در خاتمه با تأکید بر همدلی و همزبانی بیشتر مردم و نیروی انتظامی به منظور پیشرفت و اقتدار روز افزون کشور، همکاری مردم با پلیس را سبب توسعه امنیت و پایداری دانست و تصریح کرد: همکاری مردم با پلیس ضریب امنیت جامعه را افزایش می دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر