احدی حق اهانت به علما و روحانیت در نظام اسلامی را ندارد/ از دریچه نفوذ «مقدسات» را هدف گرفتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 529 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:26 ب.ظ، سه شنبه، 25 آبان، سال 1395 نظرات یک نظر

امام جمعه اهل‎سنت روستای بهلکه بایرام آخوند از توابع شهرستان آق‎قلا ضمن محکومیت اتفاقات اخیر در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان گرگان گفت: احدی حق اهانت به مقدسات، علما و روحانیت در نظام اسلامی را ندارد.

13950825000094_photoaبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، ابوبکر آخوند صحنه امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: دشمن از جایگاه نفوذ به مقدسات حمله می‎کند و از دریچه نفوذ ارزش‎های دینی، اسلامی و اعتقادی را هدف قرار داده است.

وی تصریح کرد: دشمن با هر هدفی که جلو می‎آید یکی را شکار می‎کند، در تریبون آزاد هر چه دلشان می‎خواهد را به زبان می‎آورند ولی باید این آرزو را با خود به گور ببرند که کسانی که دل در گرو دین و انقلاب اسلامی دارند از این نظام ولایی رویگردان شوند.

* وحدت و همبستگی خود را برای شکست دشمنان فشرده‎تر می‎کنیم

امام جمعه اهل‎سنت روستای بهلکه بایرام آخوند از توابع شهرستان آق‎قلا با تاکید بر اینکه وحدت رمز پیروزی برادران اهل تشیع و تسنن است، گفت: همبستگی و همدلی مایه اقتدار نظام اسلامی است که باید در حفاظت و صیانت از آن کوشا باشیم.

آخوندصحنه افزود: باید با وحدت مثال‎زدنی شیعه و سنی به کشورهای قدرتمند نشان دهیم که همبستگی بین مسلمانان روز به روز تا قیامت افزایش پیدا می‎کند ما زیر پرچم جمهوری اسلامی، لاالااله‎الله محمدرسول‎الله وحدت داریم و در توسل به بزرگان امام حسن (ع)، امام حسین (ع) و حضرت علی (ع) و شهدای کربلا اتفاق نظر داریم.

وی با تاکید بر اینکه وحدت و همبستگی خود را برای شکست دشمنان فشرده‎تر می‎کنیم، اظهار کرد: آرم وحدت تا روز قیامت در دلمان قرار دارد شیعه و سنی فرقی نمی‎کند، دشمنان باید بدانند که اسلام دروغین و داعش نمی‎تواند خدشه‎ای به وحدت مسلمانان وارد کند این وحدت در ایران اسلامی تا همیشه باقی است.

* هیچ‎کس هتک حرمت به مقدسات را برنمی‎تابد

امام جمعه اهل‎سنت روستای بهلکه بایرام آخوند از توابع شهرستان آق‎قلا با بیان اینکه مردم بی‎سواد نیستند، گفت: هیچ‎کس هتک حرمت به مقدسات را برنمی‎تابد ما در نظام اسلامی زندگی می‎کنیم احدی حق ندارد به مقدسات علما و روحانیت اهانت کند.

آخوند صحنه افزود: هرچه توطئه‎ها، ترفندها و نقشه‎های دشمن برای هدف قرار دادن وحدت امت اسلامی برملا می‎شود روز به روز بر شدت همبستگی ملت مسلمان افزوده خواهد شد.

انتهای پیام/

حستی می گوید:

امروز بازی استقلال کردکوی با استقلال بندرگز برگزار شد . در یک بازی پر از اشتباه داور در یک صحنه کاملا واضح که خطای بازیکن بندرگز بود پنالتی برعلیه استقلال گرفت و با این گل دقایق اخر استقلال بازی خانگی را ۳بر۲باخت و این برای دومین هفته متوالی است که استقلال کردکوی قعر نشین روی اشتباه داوری ضرر می کند و کسی نیست رسیدگی کند
واقعا تیم استقلال کردکوی قدیمی ترین تیم استان است متاسفانه هیچ مسئولی از این تیم در شهر حمایت نمی کند

ارسال نظر