احمدی‌نژاد: جایگاه سپاه رفیع‌تر از آن است که با سخنان نادرست مخدوش شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 259 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:36 ب.ظ، سه شنبه، 18 اسفند، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس‌جمهور سابق سپاه پاسداران را یادگار ارزشمند امام راحل(ره) و برآمده از متن مردم و انقلاب عظیم ملت، متعلق به کشور و در خدمت مردم و انقلاب توصیف کرد و گفت جایگاه پاسداران انقلاب رفیع‌تر از آن است که با سخن یا عمل نادرست افراد یا گروه‌ها مخدوش شود.

IMG07411466به گزارش رادکانا به نقل از دانشجو، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران در دیدار با جمعی از دانشجویان دانشگاههای مختلف تهران، گفت: ملت بزرگ و انقلابی ایران با عبور از موانع و پیچ‌و‌خم‌های فراوان و کسب تجربیات ارزنده در طول 37 سال گذشته اینک بالنده‌تر و مستحکم‌تر از همیشه گامهای خود را به‌سوی اهداف متعالی به پیش می‌برد.

 

وی که درباره آرمان‌های انقلاب برای دانشجویان سخن می‌گفت، افزود: ملت صلح‌طلب و نیک‌اندیش ایران همواره به مواضع شفاف و شجاعانه خود در قبال مسائل منطقه‌ای و جهانی افتخار می‌کند و امروز نیز در جهان به‌عنوان پرچمدار راستین عدالت خواهی و حق‌طلبی شناخته می‌شود.

 

رئیس جمهور سابق از ملت ایران به‌عنوان یک ملت آبدیده در کوران حوادث مختلف یاد کرد و ادامه داد: مردم ایران با آرمان‌های گران‌سنگ انقلاب که بالاترین و ارزشمندترین آرمانهای اصیل انسانی است پیوندی ناگسستنی برقرار کرده‌اند و با وجود همه تلاشهای به عمل آمده از سوی شیطان به هیچ قیمتی از تحقق اهداف متعالی خود که متضمن سعادت بشر است کوتاه نخواهند آمد.

 

احمدی‌نژاد در توضیح راجع به مطالب یکی از حضار درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی را یادگار ارزشمند امام راحل(ره) و برآمده از متن مردم و انقلاب عظیم ملت، متعلق به کشور و در خدمت مردم و انقلاب توصیف کرد و گفت جایگاه پاسداران انقلاب رفیع‌تر از آن است که با سخن یا عمل نادرست افراد یا گروه‌ها مخدوش شود.

 

رئیس جمهور سابق تصریح کرد که سپاه پاسداران در عمر بابرکت خود منشأ خدمات فراوان و کم‌نظیری به ملت ایران بوده و به‌ویژه در دوران دفاع مقدس با تقدیم دهها هزار شهید، جانباز و آزاده سهم بزرگی را در صیانت از انقلاب، تمامیت ارضی کشور و استقلال ملت ایران به‌عهده داشته و در آینده نیز خواهد داشت.

 

وی به سخنان امام راحل(ره) که فرمودند “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” اشاره کرد و گفت: پاسداران انقلاب در دل و اندیشه مردم و در متن انقلاب و کشور جای گرفته‌اند و مانند دیگر فرزندان ملت در نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتیبان نیرومندی برای ملت در خدمت کشور و آرمانهای بلند الهی و انسانی انقلاب خواهند بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر