احمدی نژاد را ردصلاحیت کنید!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 335 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:05 ق.ظ، سه شنبه، 24 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

از شورای نگهبان وسایرنهادهای قانونی به شکل دقیق واصولی به مسائل مملکتی، حقوق ملت و بیت المال رسیدگی می نمایند…

احمدی نژادبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل خبرگزاری بسیج، شایعه‌ی حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 حامیان کودتای آمریکایی – صهونیستی سال 88 را دست به قلم کرد.

فاطمه‌ راکعی از فمنیست‌های حامی فتنه با یادداشتی در روزنامه‌ی خانوادگی هاشمی (آرمان) خواستار رد صلاحیت احمدی‌نژاد شد!راکعی نوشت:« از شورای نگهبان وسایرنهادهای قانونی به شکل دقیق واصولی به مسائل مملکتی، حقوق ملت و بیت المال رسیدگی می نمایند. به اعتقاد بسیاری از دلسوزان نظام درصورت نظارت دقیق برعملکرد دولت گذشته، احمدی‌نژاد امکان حضور درعرصه سیاسی را نخواهد داشت. با فراخواندن احمدی‌نژاد و رسیدگی دقیق به اتفاقات رخ داده ازجمله مسائل مالی، بیت المال واختلاس‌های بی‌سابقه، وی باید پاسخگو باشد و سپس آنگاه خواهان حضور درعرصه سیاسی باشد.»

با وجود آنکه روزنامه‌های زنجیره‌ای بالاخص روزنامه‌ی خانوادگی آرمان از فقدان پایگاه مردمی احمدی‌نژد می نویسند با این حال خواستار رد صلاحیت او هستند!به نظر می رسد وی رقیب جدی برای نامزد‌های ریاست‌جمهوری سال 96 خصوصا حسن روحانی باشد.اخیرا صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح طلب و از حامیان دولت در گفت‌وگو با «فرارو» احمدی‌نژاد را تنها کسی دانست که می تواند روحانی را مورد چالش قرار دهد!

و اما فاطمه راکعی کیست؟

گفتنی است فاطمه راکعی از اعضای حزب فتنه‌گر مشارکت است.

او در 16 آبان سال 91 یکی از اشعارش را به مصطفی تاجزاده (از زندانیان فتنه‌ی 88) تقدیم کرد و او را مورد تمجید قرار داد.

راکعی که خود را فمنیست اسلامی می داند بر این باور است که هر شخصی که برای ارتقا جایگاه و حقوق زنان تلاش کند یک فمنیست است.

او بارها در حمایت از کودتای آمریکایی – اسرائیلی 88 شعر سروده است!

وی سال گذشته در همایش سراسری اصلاح طلبان درخواست رفع حصر سران فتنه را مطرح کرد و گفته بود: «حل مسئله حصر از شخصیت‌های شریف و بزرگی که مایه افتخار و الگوی راستین زن معاصر‌ند(!!!) یعنی زهرا رهنورد، آرزوی ماست، همچنین آرزوی رفع حصر چهره‌های گرانقدری همچون محسن میردامادی و مصطفی تاج‌زاده و دیگر بزرگان را داریم.»

انتهای پیام/

ارسال نظر