احمد قلیشلی عزل شد / قدرت دائمی معاون فرهنگی اداره کل ارشاد گلستان شد/ آل نبی رئیس اداره فرهنگی !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 490 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:02 ب.ظ، چهارشنبه، 30 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

با صدور حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان «احمد قلیشلی» از معاونت فرهنگی عزل و «قدرت دائمی» به سمت معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان منصوب شد.

ghelishliبه گزارش رادکانا، براساس این گزارش، «فرشته آل نبی» هم جایگزین قدرت دائمی بعنوان رئیس اداره فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

ضمناً هفته ی گذشته «سید ابوالفضل حسینی» کارمند باسابقه و متعهد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به جای «مهدی ملازم» کارشناس مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معرفی شد.

پس از معرفی «قاسم قندهاری» به عنوان معاون هنری و سلب نیمی از اختیارات معاون فرهنگی و هنری سابق، می توان به جرات گفت که قلیشلی عملاً  نقشی در تصمیم گیری ها نداشت و برخورد مغرورانه و تک روی و تصمیم گیری های یکجانبه او اصحاب رسانه را نیز به تنگ آورده بود.

«احمد قلیشلی» از زمان انتصاب خود به سمت معاون فرهنگی و هنری، تاثیری در پیشرفت و تکامل فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه نداشت و مراسم روز خبرنگار سال گذشته را به بدترین وضع ممکن درچند سال اخیر برگزار کرد.

«قلیشلی» برای برگزاری مراسم روز خبرنگار سالجاری نیز اتاق فکر تشریفاتی با حضور یحیی آذری و احمد قهرمان که از دوستان و یاران دیرینش محسوب می شود، برگزار کرد که مورد انتقاد جامعه خبری و در راس آن ها دبیر انجمن روزنامه نگاران واقع شد.

تا جائیکه دبیر انجمن روزنامه نگاران استان بلافاصله به این جلسه واکنش نشان داد وطی مصاحبه با خبرنگاران گفت: من نمی خواهم در این جلسه حضور یابم ولی حداقل نماینده ای از نشریات سراسری، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، مدیران مسئول، خانه مطبوعات، انجمن صنفی وعکاسان و … دعوت کنید و اتاق فکر کاملی را تشکیل دهید.

احمد قلیشلی نزدیک به یک سال در کسوت معاونت فرهنگی هنری ارشاد گلستان فعالیت کرد تا اینکه بالاخره از این سمت کنار گذاشته شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر