اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون کوثر کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 563 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:19 ب.ظ، یکشنبه، 3 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون کوثر با حضور مسئولین شهرستان در کانون دخترانه کوثر برگزار شد.

222113333به گزارش خبرنگار رادکانا، اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون کوثر با حضور مسئولین شهرستان در کانون دخترانه کوثر برگزار شد.

این اختتامیه با حضور محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، خانم ها فرشته ترک و عظیمه مقدم اعضاء شورای شهر کردکوی، خانم منوچهریان مدیر کانون دخترانه کوثر، همراهان در جمع اولیاء و دانش آموزان کلاس های اوقات فراغت  کانون دخترانه کوثر برگزار شد.

محمد حسین شاعری معاون پرورشی ضمن تشکر از برگزاری مراسم اختتامیه و حضور اولیا، مسئولین و دانش آموزان گفت: تعلیم و تربیت گاهی در مراکز رسمی دولتی مثل مدرسه  صورت می پذیرد و گاهی در فضای خانه توسط اولیا این هدایت انجام می گیرد و در این راستا یکی دیگر از مراکزی که به این امر در خصوص دانش آموزان می پردازد کانون ها هستند و شما در طول تابستان با یکی از این مراکز یعنی کانون دختران کوثر آشنا شدید.

وی افزود: این کانون با فضایی مناسب با جانمایی مناسب برای شهروندان و دانش آموزان شهرستان کردکوی پیش بینی شده است و با توجه به نیروهای خوش فکر و توانمند در مدیریت این کانون می تواند در جهت ایجاد فضای سلامت برای دانش آموزان عزیز مورد استفاده قرار گیرد تا دقدقه های اولیا کاهش یابد.

شاعری اظهار داشت: انتظار ما از اولیا و دانش آموزان این است که با استقبال از این فضای سالم  مدیریت کانون را در جهت ارائه کارهای نو تشویق کنند و بدیهی است در صورت استقبال خانواده ها، ارائه کارهای جدید وایجاد قابلیت های بروز میسر می گردد.

این مراسم با برگزاری مسابقات فرهنگی، بازی نمایشی واهداء لوح تقدیر و جوایز به فعالان عرصه فرهنگی به اتمام رسید.

 

ارسال نظر