اختتامیه اردوهای جهادی در روستای نامن/تجلیل از جهادگران نامن+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 190 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:53 ق.ظ، دوشنبه، 23 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مراسم اختتامیه اردوهای جهادی و تجلیل از جهادگران و افتتاحیه عرصه عمرانی توسط گروه جهادی شهید علیجان بیدرنامنی باحضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در روستای نامن شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ بسیج سازندگی شهرستان کردکوی یکی از پیشگامان حوزه محرومیت زدایی در شهرستان کردکوی است.

جهادگران کردکویی که اغلب آنان جوانان و نوجوانان هستند در روزهای گرم تابستان از استراحت، درس و لذت تعطیلات تابستان و کنار خانواده و انبوه داشته‌های زندگی دل کنده و در اردوهای جهادی و خدمت به محرومین شرکت می‌کنند که به معنای تقسیم شادی به سبک جهادی است.

خواهران و برادرانی که داوطلبانه زیرنظر بسیج سازندگی سپاه شهرستان کردکوی قدم در راه محرومیت زدایی می گذارند.

اردوی جهادی که در تاریخ انقلاب ایران اسلامی سابقه‌ای به درازای تاریخ انسانیت و مهربانی دارد و مفهوم واقعی آن جهاد در راه خداست.

باتوجه به عملکرد خوب و پسندیده بسیج سازندگی شهرستان کردکوی در راستای محرومیت زدایی در منطقه هر هفته شاهد احداث و افتتاح خانه، حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی برای یکی از محرومین شهرستان هستیم.

خیران بزرگوار در جای جای شهرستان کردکوی هم پا به پای بسیج سازندگی قدم برداشتند و این نهاد مقدس را تنها نگذاشتند و حمایت کردند.

بنابراین گزارش؛ مراسم اختتامیه اردوهای جهادی و تجلیل از جهادگران و افتتاحیه عرصه عمرانی توسط گروه جهادی شهید علیجان بیدرنامنی باحضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در روستای نامن شهرستان کردکوی برگزار شد.

در اردو دو گروه جهادی شهید علیجان بیدرنامنی (برادران) و گروه جهادی شهید جهاد مغنیه (خواهران) شرکت داشتند.

در این مراسم از سوی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی از چند جهادگر برتر روستای نامن تقدیر شد.

متن لوح تقدیر بدین شرح است:

سلام علیکم

خداوند منان را سپاسگزاریم که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با شوق ساختن ایرانی آباد و با انگیزه مهرورزی و خدمت به مردم در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر بهره گیری از نیرو و نشاط جوانان و بسیجیان برای سازندگی کشور، توفیق حضور در عرصه های جهادی داشتیم و برگ زرین دیگری بر افتخارات بسیج افزوده گردید.

بدینوسیله از تلاش و زحمات جنابعالی در اردوهای جهادی تقدیر و تشکر بعمل می آید.

امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) موفق و موید باشید.

سرگرد پاسدار علی اکبر عرفانی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی

تصاویری از مراسم اختتامیه:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر