اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,376 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:02 ب.ظ، دوشنبه، 4 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

خبرگزاری شبستان: اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان با معرفی برگزیدگان و با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فردا(۵ شهریور)در دانشگاه آزاداسلامی علی آباد کتول برگزار می شود.

IMAGE635131096216154982به گزارش رادکانا، در مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل هنرهای تجسمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و هنرمندان برگزیدگان جشنواره در رشته های نقاشی، طراحی، خوشنویسی، نگارگری، حجم، کاریکاتور، عکاسی، تصویرسازی و پوستر معرفی می شوند.


بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان با حضور بیش از 200 هنرمند جوان 16 تا 25 سال از 31 استان کشور و چهار کشور خارجی به صورت کارگاهی برگزار شده است و هنرمندان جوان با تولید اثر در کارگاه های جشنواره با یکدیگر رقابت می کنند.

 


27 هنرمند داوری این جشنواره را بر عهده دارند که در رشته نقاشی و طراحی جمشید حقیقت شناس، رضوان صادق زاده، احمد وکیلی، محمد ابراهیم جعفری و علی شمس الدین(لبنان)، در رشته خوشنویسی محمد حسین عطارچیان، احمد محمد پور و احمد آریامنش داور جشنواره هستند. حمید شانس، نادر قشقایی و جعفر نجیبی داوری رشته حجم، جلیل جوکار، سلیمان سعیدآبادی و احسان قائمی داوری نگارگری و بهرام عظیمی، بهمن عبدی و جمال رحمتی داوری کاریکاتور را بر عهده دارند.


در رشته عکاسی احمد ناطقی، جاسم غضبانپور و بابک صدیقی، در رشته تصویرسازی محمدعلی بنی اسدی، بهزاد غریب پور و مرتضی زاهدی و در رشته پوستر بهرام کلهرنیا، مهدی صادقی و احسان پارسا داوری می کنند.

 


ورک شاپ نقاشی با عنوان “ما تا آخر ایستاده ایم” با حضور 30 هنرمند جوان نیز از برنامه های بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان است که امروز (4 شهریور) در علی آباد کتول برگزار می شود.

 


نمایشگاه آثار بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان که در کارگاه های جشنواره تولید شده است، همزمان با اختتامیه جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول برگزار می شود./شبستان

ارسال نظر