اختتامیه جشنواره رسانه‎ای ابوذر در ۱۹ دی ماه برگزار می‎شود/ ابلاغ پیامی از آیت‎الله علوی گرگانی به جشنواره رسانه‎ای گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 109 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:59 ب.ظ، جمعه، 17 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در نوزدهم ماه جاری خبر داد.

%d8%b1%d8%a7%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7به گزارش رادکانا به نقل از پاسرو ؛ علی محمد جعفری، مسئول بسیج رسانه استان گستان در گفت و گو با خبرنگاران اطلاعاتی در خصوص سین اجرایی اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر داد و گفت: اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای استان گلستان تحت عنوان «ابوذر» و با محوریت ایثار و شهادت ساعت 9 صبح نوزدهم دی ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

وی با اشاره به تقارن اختتامیه این جشنواره با ساروز گرامیداشت روز قشر بسیج رسانه، افزود: پخش کلیپ هایی از زندگینامه شهید شاخص سال جاری بسیج رسانه، پخش کلیپی از عملکرد یک سال اخیر بسیج رسانه در استان گلستان و چند کلیپ حماسی و مرتبط با روز قشر از جمله برنامه های ابتدایی سین اجرایی مراسم اختتامیه است.

جعفری شاخص ترین برنامه از مراسم روز اختتامیه را قرائت پیام مرجع عالیقدر جهان اسلام، آیت الله سیدعلوی گرگانی برشمرد و خاطرنشان کرد: عنایت مرجع گرامی آیت الله علوی گرگانی باری دیگر موجبات دلگرمی اصحاب رسانه استان را فراهم آورده است که این توجه بر مسئولیت پذیری فعالان رسانه ای استان گلستان خواهد افزود.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان همچنین متذکر شد: این مراسم متبرک به حضور خانواده معزز شهدای استان بویژه شهدای رسانه است که جوایز نفرات برگزیده جشنواره نیز با دستان مبارک این عزیزان تقدیم صاحبان اثر خواهد شد.

جعفری در پایان گفت: هدف این جشنواره علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، رشد سطح دانش و بینش تخصصی اصحاب رسانه در حوزه روزنامه نگاری و خبرنگاری است که در همین راستا برپایی کارگاه های نقد و بررسی آثار نیز پیش بینی شده که یا در اواخر سال جاری و یا در ابتدای سال آینده اجرایی خواهد شد.

گفتنی است 957 اثر پیرامون 13 موضوع به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که هم اکنون در مرحله نهایی داوری قرار دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر