اختصاص ۱۲۶۰۰هکتار از اراضی کشاورزی کردکوی به کشت گندم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 423 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ق.ظ، یکشنبه، 28 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

مهندس ذهبی گفت: امسال نسبت به سال گذشته برداشت گندم بیشتر بوده که ما ۴۵۰۰۰ تن برداشت گندم و ۱۷۲۰ تن برداشت جو و ۱۶۸۰ تن هم گلزا خواهیم داشت.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، در اولین جلسه شورای کشاورزی شهرستان که با حضور فرماندار کردکوی و اعضای شورای این جلسه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد جمالی فرماندار کردکوی گندم را یکی از محصولات مهم برای کشور دانست و افزود: تمامی تدابیر و امکانات و تجهیزات را برای کشاورزان مهیا کنیم تا در جمع آوری این محصول مهم دغدغه ای نداشته باشند.

وی در ادامه ضمن تاکید به تمامی دستگاهای مرتبط در امر نظارت بر جایگاهها و انبارها و کارخانجات خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی در امر اطلاع رسانی به کشاورزان نسبت به خرید قیمت تضمینی دولت از محصولات گندم و جو و گلزا و همچنین شرکت تعاونی نسبت به ضدعفونی انبارها و سوخت ادوات کشاورزی و آمادگی آتش نشانی در مواقع حریق توجه و اقدام نمایند.

مهندس ذهبی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان از سطح کشت ۱۲۶۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی به کاشت گندم خبرداد و گفت: امسال نسبت به سال گذشته برداشت گندم بیشتر خواهد بود که ما ۴۵۰۰۰ تن برداشت گندم و ۱۷۲۰ تن برداشت جو و ۱۶۸۰ تن هم گلزا خواهیم داشت.

مسعود می گوید:

عالیه ولی باید برای مصرف درست گندم هم کارهایی صورت گیرد

ارسال نظر