اختلاس میلیاردی در یکی از بانک‌های گلستان/ دستگیری ۵ متهم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 170 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:56 ق.ظ، یکشنبه، 7 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از اختلاس میلیاردی در یکی از بانک‌های گلستان خبر داد و گفت: متهمان نزدیک به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اختلاس کردند.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل کشور؛ حجت‌الاسلام سیدمصطفی حقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان در خصوص وقوع اختلاس در یکی از بانک‌های استان گلستان اظهار کرد: در پی شکایت یکی از مدیران شعب یکی از بانک‌های دولتی در استان گلستان مبنی بر وقوع اختلاس، موضوع به صورت قضایی و انتظامی پیگیری شد.

وی ادامه داد: در این راستا پس از اقدامات تحقیقاتی مشخص شد که دو نفر از کارمندان بانک مورد نظر با همکاری دو نفر دیگر خارج از سیستم بانکی اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب راکد مشتریان کرده‌ و وجوه برداشت شده را به حساب آن دو فرد خارج از سیستم بانکی واریز می‌کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: در این راستا پس از شناسایی متهمان و کسب ادله و اسناد کافی، هر چهار نفر دستگیر شدند.

حقی گفت: در ارزیابی‌های انجام شده مشخص شد این متهمان یک میلیارد و 400 میلیون تومان اختلاس کرده‌اند و تحقیقات برای تکمیل شدن پرونده آنها همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: همچنین یک پرونده اختلاس دیگر برای یکی از کارمندان همین بانک مورد نظر نیز در حال رسیدگی است که مبلغ آن 65 میلیون تومان است.

حقی در پایان گفت: پرونده متهمان در شعبه ویژه جرایم اقتصادی دادسرای گرگان در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر