اداره ورزش و جوانان کردکوی جواب دهد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,533 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:17 ب.ظ، شنبه، 20 مهر، سال 1392 نظرات ۳ نظر

شنیده ها از روستای بالاجاده حاکی از آن است که آقای حسینعلی فرخی فعال ترین و با سابقه ترین عضو شورای ورزشی از عضویت در شورای ورزشی آن هم بعد از ۲۵ سال کناره گیری کردند.

varzesh-edareبه گزارش رادکانا، تنها به این دلیل که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی طی ابلاغیه ای اعلام کرد که هیچ یک از اعضای شورای اسلامی حق عضویت در شورای ورزشی را ندارد.

آقای فرخی که در نتیجه انتخابات اخیر عضو شورای اسلامی روستای بالاجاده شده اند طبق این ابلاغیه پس از سابقه طولانی در شورای ورزشی از عضویت در این شورا محروم شدند.

اما سوال اینجاست که طبق کدام ماده و بند قانونی جناب رئیس دست به چنین کاری زدند؟!

اگر بصورت تصادفی از عابران پیاده کردکوی هم بپرسید و نظرشان را بخواهید خواهند گفت تجمیع تجربه و کارایی در زمینه ورزش در یک شخص می تواند موفقیت ایجاد کند.

حال اگر چنین موردی در شورای دیگری که دقیقا آن شورا هم وظایفی شبیه و یا متناسب با شورای ورزشی دارد قرار گیرد موفقیت بیشتری به دست نمی آید؟!

آیا با حضور وی در شورای اسلامی هماهنگی و کارایی بیشتر نخواهد شد و اتلاف هزینه و زمان، کاهش نخواهد یافت؟!

مسلم است که ایشان می تواند به عنوان نماینده مردم در بخش ورزش بالاجاده به پیشرفت و بازدهی بالاتر و برنامه ریزی منسجم تر دست یابد و از اختلاف سلیقه ها نیز جلوگیری شود.

رئیس اداره ورزش کردکوی در چه فکر است که این همه مزایا را نادیده می گیرد؟! اگر ماده و بند قانونی در کار است بفرمایید تا ما هم بدانیم.

در این روزها که ورزش کشور انواع و اقسام کژی ها را تجربه می کند، آیا پای مشکل شخصی در میان است؟! لطفا جناب رئیس برایمان بگوید موضوع از چه قرار است و یا مدعیان انتقاد پذیری و پاسخگویی، پاسخ گوی کارمند زیر دستشان باشند.

 

و أنَّ إلی رَبِّکَ المُنتَهَی

نویسنده: آوینی جوان

بالاجاده ای می گوید:

خدایی اقای فرخی خیلی برای ورزش بالاجاده زحمت کشیده است هر سال بنده خدا از جیب خودش مایع می گذارد و فعالیت می کنه . اگر از یک بالاجاده ای سوال شود “ورزش بالاجاده” درجواب حتما اسم اقای فرخی را به زبان می اورد.مدیران شهرمان انصاف را کنار نگذارند

هم محلی می گوید:

قدر این زحمت کشان را بدانیم .اونهایی که بدون هیچ چشمداشتی برای محل شان و منطقه زحمت فراوان می کشن.

از اطلاع رسانی بجا و به موقع رادکانا بسیار ممنونیم

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست
http://golestanblog.ir/?p=9495

ارسال نظر