ادامه تجمعات علیه فیلم موهن به ساحت مقدس رسول خدا (ص)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 882 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:55 ب.ظ، جمعه، 21 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، محکومیت اهانت به پیامبر اسلام(ص) توسط مردم شریف کردکوی با صدور بیانیه و برگزاری تجمع همچنان ادامه دارد. مردم مومن شهرستان کردکوی بعد از نماز جمعه در تجمع اعتراض آمیزی در بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص) را محکوم کردند و خواستار مجازات مجریان اصلی این اقدام مذبوحانه و زشت شدند.

قطعنامه پایانی راهپیمایی / تجمع آحاد امت مسلمان و حزب ا… شهرستان کردکوی در محکومیت اهانت به سات مقدس نبی مکرم اسلام (ص)

بسم ا… الرحمن الرحیم

یریدون لیطفئو نورالله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون- سوره الصف آیه8

می واهند نور خدا را به دهانهایشان خاموش کنند ولی خداکامل کننده ، نور خویش است ، اگر چه کافران را ناخوش آید.

دیروز حاکمان مکه ، کفار قریش و یهودیان مستکبر با وجود پیامبر اعظم (ص) که اعلی و اشراف آفریده هاست مقام و منسب و مال و جاه خویش را در خطر دیده و با تطمیع و تحقیر و تهدید در برابر اول مخلوق آفرینش صف آرایی کرده و برای خاموش کردن نور الهی همه توان خود را بکار گرفتند و امروز یکبار دیگر وارثان همان کفار سیه روی بعنی شیاطین استکباری – صهیونیستی با خیال واهی ضربه زدن به دین مبین اسلام و آئین پاک و شریف ناب و زلال محمد (ص)آخرین و کاملترین دین خداوند به ساحت ملکوتی نبی مکرم اسلام هتک حرمت نمودند.

آری! آنان از سنخ همان جاهلان بد طینت عصر بعثت و روزگار هجرت اند که امروز  قلوب بیش از یک میلیاد و نیم مسلمان و بلکه آزادیخواهان جهان را جریحه دار نموده اند.

ما این قبیل اقداماتموهن زنجیره ای که طراحی سران قدرتهای شیطانی و مستکبر آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی وهم یمانان پلید آنان است را محکوم نمودهوبا حضور گسترده خود در این همایش بزرگ با فریاد دشمن شکن ا… اکبر – خامنه ای رهبر مواضع به حق خود را اعلام می نمائیم :

1)     ما به وجود پربرکت و نازنین پیامبر اعظم (ص)و خاندان پاک و مطهرش ؛ ائمه معصومین (ع) افتخار نموده و متعهد به پیروی از آنانیم و برای فداشدن در راه آن عزیزان سر از پا نشناخته ، شجاعانه و متعهدانه جان و مال و عزیزان خود را در راه تعالی اسلام و مقاصد قرآن کریم نثار نموده ، هیچ گونه جسارت را از فرد ، گروه و کشوی تحمل تحمل نخواهیم کرد.

2)     بدون شک سکوت سران آمریکا و هم پیمانان پلید آنان در برابر جنایات هتاکانی همچون سلمان رشدی ملعون و کاریکاتوریست پلید و کشیش خبیث . باعث جری شدن کارگردان پیخرد یهودی – آمریکایی شده است. و عواقب این خیانت بزرگ دامنگیر آنان شده  و بایدمنتظر عذاب الهی و شعله های خشم مقدس مسلمانان جهان باشند.

3)     خروج منافقین از لیست گروهک های تروریستی از سوی سران آمریکای جهانخوار – برای رسیدن به مقاصد شوم و مطامع پست خود که آنان را به هر جنایتی می کشاند و در راه خدمت به آمریکا و اسرائیل از هیچ خیانتی برای ملت خود رویگردان نیستند – ترویست بالذات دولتی آمریکا را بیشتر آشکار کرد . ما مردم بصیر و همیشه در صحنه شهرستان کردکوی

از مجامع حقوق بشر و آزادی خواهان جهان انتظار داریم این حرکت ظالمانه را محکوم نمایند.

4)     ما مردم شهرستان کردکوی از اندیشمندان ، هنرمندان و فرهیختگان جهان اسلام درخواست می کنیم برای معرفی چهره ی نورانی نبی مکرم اسلام (ص) تمام توان خود را به کار گیرند و هنرمندانه ویژگیهای شخصیت بی نظیر پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (صل الله عیه واله وسلم) را به جهان عرضه نمایند.

5)     ما مردم ولایت مدار شهرستان کردکوی رمز عزت و موفقیت خود را در اطاعت و پیروی از ولی امر مسلمین حضزت آیت ا.. العضمی امام خامنه ای دانسته و در مقابله با دشمنان خدا و پیشبرد اهداف اسلام و قرآن و آمارهای امام راحل با مقتدای خویش ، جدید بیعت می نماییم.

خبرگزاری رادکانا

 

ارسال نظر