ادامه حملات جنگنده های سعودی به یمن؛ بمباران یک بازار و روستا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 267 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:08 ق.ظ، شنبه، 15 فروردین، سال 1394 نظرات بدون نظر

منابع خبری از بمباران یک بازار در حجه برای سومین بار و بمباران یک روستا در یمن در ادامه حملات جنگنده های سعودی به این کشور خبر دادند.

139401112027417125023253به گزارش رادکانا به نقل از شبکه المسیره، جنگنده های سعودی، خودرو یکی از شهروندان را در خط المزرق در حجه با راکت هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، جنگنده های سعودی همچنین دو پل را در حملات خود به این منطقه بمباران کردند که به ویران شدن آن دو پل منجر شد.

المسیره همچنین از سومین حمله هوایی جنگنده های متجاوز ائتلاف سعودی آمریکایی و متحدانشان به یمن، به بازار المزرق در حجه و شهادت شمار دیگری از مردم بی دفاع خبر داد.

جنگنده های سعودی همچنین روستای حجرعکیش در بنی مطر را بمباران کردند که بر اثر آن شماری از مردم بی دفاع این روستا شهید و زخمی شدند.

خبر دیگر این که شبه نظامیان وابسته به عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی فراری که زمینه تجاوزات وحشیانه عربستان و متحدانش به یمن را فراهم کرد و تروریست های القاعده به غارت بانک ها در المکلا واقع در استان حضرموت و سیطره بر انبارهای نفتی این شهر پرداختند.

این در حالی است که عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله بر ادامه عملیات قاطع ارتش و نیروهای مردمی برای پاکسازی کامل یمن از لوث تروریست های القاعده و داعش تاکید کرد.

حملات هوایی و موشکی عربستان و کشورهای متحد این کشور به مناطق مختلف یمن از ششم فروردین ماه تا کنون همچنان ادامه دارد که تا کنون بر اثر آن صدها غیر نظامی بی دفاع شهید و زخمی شدند که بیشتر آنها را زنان و کودکان تشکیل می دهند، در این حملات تا کنون خسارت های زیادی به تاسیسات زیربنایی، کارخانه ها و مناطق مسکونی وارد شده است.
انتهای پیام/

ارسال نظر