اردوی فرهنگی ورزشی شجره طیبه صالحین شرکت توزیع برق
تعداد بازدید تعداد بازدید: 465 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:19 ق.ظ، یکشنبه، 21 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

اردوی تفریحی یک روزه ای با هدف تجدید روحیه و افزایش توان خدمتی بسیجیان شاغل در ستاد و مدیریت های شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان و همچنین با هدف تقدیر و تکریم از این کارکنان، در محل مقبره شهدای گمنام استان گلستان واقع در تپه نورالشهداء و پس از آن جنگل النگدره گرگان برگزار گردید.

ordooozبه گزارش خبرنگار رادکانا، اردوی تفریحی یک روزه ای با هدف تجدید روحیه و افزایش توان خدمتی بسیجیان شاغل در ستاد و مدیریت های شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان و همچنین با هدف تقدیر و تکریم از این کارکنان، در محل مقبره شهدای گمنام استان گلستان واقع در تپه نورالشهداء و پس از آن جنگل النگدره گرگان برگزار گردید. 

مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان که در این اردو حاضر بود ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه از پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی به جهت تدارک این اردو افزود: یقیناً با افزایش اینگونه برنامه ها و حضور صمیمانه همکاران در طبیعت، علاوه بر ایجاد همدلی و وفاق هرچه بیشتر کارکنان با یکدیگر، در محیط کار نیز نشاط و انگیزه بالاتر همکاران باعث افزایش بهره وری خواهد شد و ما در واقع هدفی والاتر که ارائه خدمات عالی به مشترکان برق استان گلستان را در انجام این برنامه ها دنبال می کنیم. 

وی ابراز امیدواری نمود که با گسترش برنامه های مشابه بتوانیم لذت از کار را به همکاران هدیه نموده و به مصداق واقعی کلام مولا علی(ع) که می فرماید تفریح مرد کار است برسیم.

در این اردو تلاش شد تا ضمن پذیرایی از حاضرین، برنامه های متنوعی نیز جهت پر کردن اوقات و تفریح و سرگرمی آنان برگزار گردد که اهم آن به شرح ذیل است:

برگزاری فعالیت ها و مسابقات ورزشی از جمله: پیاده روی گروهی از محل مقبره شهداء گمنام تا جنگل النگدره، والیبال، دارت و مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی.

ارسال نظر