اعزام اولین گروه باشگاه دختران و پسران رضوی کردکوی به مشهد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 250 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:50 ق.ظ، چهارشنبه، 25 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

تعداد ۸۸ نفر از برادران و خواهران نوجوان و جوان مومن شهرستان کردکوی به همت مجمع شباب المومنین و گروه فرهنگی آستان قدس رضوی و همکاری سپاه به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مسئول نوجوانان آستان قدس رضوی اعلام در تشریح جزئیات این خبر گفت: تعداد 88 نفر از برادران و خواهران نوجوان و جوان مومن شهرستان کردکوی به همت مجمع شباب المومنین و گروه فرهنگی آستان قدس رضوی و همکاری سپاه به مشهد مقدس اعزام شدند.

ابراهیم نورمحمدی افزود: این تعداد از جوانان و نوجوانان که بصورت گزینشی از تمامی روستاها و شهر کردکوی انتخاب شدند، تعداد نفر خانم و 44 نفر آقا بودند.

وی اظهار داشت: اولویت و ملاک انتخاب افراد، نخبه ها، فرهنگی ها، کم بضاعت ها و مشهد اولی ها در رنج سنی ۱۱ تا ۱۵ سال بودند.

گفتنی است؛ این حرکت ارزشمند فرهنگی در سال جاری از سوی آستان قدس رضوی برای تسهیل و مهیا کردن سفر زیارتی، زیارت اولی ها و کم بضاعت ها برنامه ریزی و اجرا شده است.

دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان نیز در اجرای این حرکت ارزنده فرهنگی و معنوی اقداماتی ارزشمند داشته است و منشا بسیاری از خدمات معنوی و فرهنگی به هم استانیهای عزیز شده است.

گفتنی است ابراهیم نورمحمدی در بخش اقایان و خانم بنی هاشمی در بخش بانوان در منطقه کردکوی در این حرکت فرهنگی و معنوی فعالیت دارند.

تصاویری از این اردوی زیارتی:

عکاس: علی کیانی

انتهای پیام/

ارسال نظر