ارزشی ترین مدیرکل گلستان هم رفتنی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 551 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:44 ق.ظ، چهارشنبه، 27 فروردین، سال 1393 نظرات ۲ نظر

خصومت های گذشته اصلاح طلبان تندور استان گلستان با مهندس سنگدوینی عامل اصرار بر تغییر این مدیر ارزشی و ولایی است .

thumb271-eb38496a2dd42af27ca43035087d25ffبه گزارش رادکانا به نقل از ساجد نیوز ؛ آنچه در بررسی حکمت ها و نامه های مندرج در نهج البلاغه بدست می آید انبوهی از دستورات و توصیه های مدیریتی درعرصه های مختلف و موضوعات متفاوت است که می تواند چراغ هدایت هر مدیری باشد.

به زعم نگارنده نهج البلاغه بطور اعم و فرمان امام علی(ع) به مالک اشتر نخعی بطور اخص را می توان “منشور مدیریت اسلامی” دانست.

آنچه در بررسی حکمت ها و نامه های مندرج در این صحیفه بدست می آید انبوهی از دستورات و توصیه های مدیریتی در عرصه های مختلف و موضوعات متفاوت است که می تواند هدایتگر هر مدیری باشد.

این مجموعه راهبردی می تواند سرفصل های یک نظام نامه شایسته سالار را رقم بزند . چند نمونه از این موارد که از نامه ۵۳ نهج البلاغه استخراج شده بعنوان نمونه ای از منشور مدیریت اسلامی 1- تجربه و پاکی 2- از خانواده صالح 3- نشاط کاری را می توان ذکر نمود.

شنیده ها حاکی از آن است که مهندس سنگدوینی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان به عنوان ارزشی ترین مدیر استانی که می توان گفت منشور مدیریت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده است در حال تغییر می باشد و مدیری غیر بومی ( ا – ا ) که در پیشینه خود مدیر عاملی شرکت گاز استان مازندران را دارد و از او به عنوان فردی سیاسی کار به یاد می شود در راه استانی با استاندار بومی می باشد.

در ادامه ، روند عزل و نصب ها که آغاز شد برخی از چالش های صلاحیتی حال و روز خوبی را نوید نمی داد. اکنون که این سطور نقش می بندد وضعیت نگران کننده به نظر می رسد .

اما نکته زیر پوستی دیگر ؛ خصومت های گذشته اصلاح طلبان تندور استان گلستان با مهندس سنگدوینی می باشد که اصرار بر تغییر این مدیر ارزشی و ولایی دارند.

حال با این شرایط خاص در استان گلستان با انتخاب یک استاندار بومی انتظار می رود تا با استفاده از همه ظرفیت موجود استان ، نظام شایسته سالار بومی استقرار یابد ، حتی اگر به جریان های سیاسی منتسب محدود باشد.

باید منتظر ماند و دید که سرانجام این انتصابات به کجا خواهد رسید!

محمدرضا درویشی

احمدرضا می گوید:

تا جایی که من ایشونو میشناسم انسان بسیار خاکی و ارزشی هستن

ایشون زحمات زیادی واسه استانمون کشیدن که جناب استاندار نباید شخص دیگری را جایگزین ایشون کنن

آقای استاندار به صلاحیت ها و ارزش ها و اخلاق و عدالت توجه کنید…لطفا

علی می گوید:

خب آقای سنگدوینی به نام خانوادگی خودشون “لو” اضافه کنند.
مطمئناً ماندگار خواهند شد.

ارسال نظر