ارسال ۱۲۰ طرح به جشنواره علمی جابر بن حیان در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 728 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:20 ق.ظ، سه شنبه، 29 دی، سال 1394 نظرات ۲ نظر

رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی گفت: تعداد ۱۲۰ طرح علمی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف کردکوی به جشنواره علمی جابر بن حیان در پژوهش سرای دانش آموزی ارسال شد.

DSC07399به گزارش سرویس علمی رادکانا، مسعود بیدلی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره علمی جابر بن حیان ضمن ابراز خرسندی از استقبال گسترده و بی نظیر دانش آموزان در جشنواره به خبرنگار ما گفت: تعداد 120 طرح علمی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف کردکوی به جشنواره علمی جابر بن حیان در پژوهش سرای دانش آموزی ارسال شد.

بیدلی به ارائه 80 طرح علمی در جشنواره سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امسال با ارسال 120 طرح ارزشمند از سوی دانش آموزان به جشنواره جابر بن حیان شاهد روند رو به رشد حضور دانش آموزان در این جشنواره هستیم.

وی افزود: ان شاءالله در سال آینده باتوجه به برنامه ریزی که درحال انجام است و مدرسی که به مدارس مختلف فرستاده شد شاهد حضور شرکت کنندگان بیشتری خواهیم بود.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تمامی دانش آموزان، معلمین، مدیران و معاونینی که در اجرای این طرح با آموزش و پرورش همکاری کردند به فعالیتهای درخشان سال گذشته اشاره کرد و گفت: تعداد دو طرح از طرح های دانش آموزان این شهرستان در سال گذشته به مرحله کشوری جشنواره علمی جابر بن حیان راه یافته بود که امیدواریم امسال با توجه به طرح های خوب و ارزشمندی که دانش آموزان به این جشنواره ارسال کردند شاهد حضور دانش آموزان بیشتری در مرحله کشوری باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خاتمه ضمن قدردانی از انعکاس چنین اخباری در رسانه ها ابراز داشت: امیدواریم که انعکاس چنین اخباری بتواند در جهت تشویق دانش آموزان و در نهایت اعتلای شهرستان کمک حال باشد.

انتهای پیام/

رامین کسرائی می گوید:

با عرض سلام و ادب حضور شما و تشکر از درج مطالب و اخبار طرح جابربن حیان — بنده از اعضای گروه های آموزشی ، همچنین داور و مدرس و عضو کمیته کیفیت بخشی به طرح جابر بن حیان در استان کرمانشاه هستم . در صورت تمایل شما ، بنده مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این زمینه جهت استفاده از تجارب یکدیگر در بالابردن کیفیت طرح جابر بن حیان هستم . تلفن همراه 09182771548
دی ماه 1394 ( دانش آموزان سراسر کشور جهت سوال در مورد طرح می توانند تماس بگیرند )
شایان ذکراست اینجانب مدرس سخت افزار کامپیوتر – الکترونیک – رباتیک – سازه های هواپیمای بدون سرنشین نیز هستم .

آموزش php می گوید:

خیلی ممنون از سایت بسیار خوب شما.
هرچقدر تشکر کنم باز هم کمه.
امیدوارم هرروز موفقیت بیشتری کسب کنید.

ارسال نظر