ازمسائل مهم ایام الله دهه فجر بیان افتخارات نظام،تکریم ایثارگران و حضورهمه مسئولین درهمه مراسمات است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 602 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:47 ب.ظ، سه شنبه، 3 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان با ریاست الیاسی، فرماندار کردکوی و با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

hagiبه گزارش رادکانا، در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان که با ریاست الیاسی، فرماندار کردکوی و با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد الیاسی فرماندار کردکوی ضمن تبریک ایام ربیع الاول و اعیاد این روزها که میلاد حضرت رسول (ص)هفته وحدت، آغاز حکومت ولیعصر (عج) و دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی را بیان نمود و افزود : نظام جمهوری اسلامی در اوج اقتدار که هر روز از عمر پربرکت آن میگذرد شاهد پیشرفتهای شگرفی بوده ایم وشاهد اعتلای نام ایران و اسلام در سراسر جهان بوده ایم.

رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم اشاره داشتند: که این بزرگداشت ها و مراسمات درسی است برای جوانان این دوره که آن ایام را ندیده اند.
فرماندار کردکوی در ادامه افزود: جشن های دهه فجر را با نشاط و شادابی خاص اجرا خواهیم کرد که مردم نیازبه نشاط و امید وشادابی دارند .
وی در ادامه تصریح کرد: در این ایام بیان افتخارات جمهوری اسلامی ایران، تکریم ایثارگران و حضور همه مسئولین در این مراسمات از مسائل مهم این ایام است.
الیاسی در پایان مدیران را به  استفاده از ظرفیت نماینده مردم در پیگیری امورات و حل مشکلات مردم دعوت کرد و افزود : تمامی مدیران با  یک برنامه ریزی دقیق و منطبق با اهداف و با حضور در جمع مردم و ارتباط با آنها می توانند بیشترین اثر و پاسخگویی به مشکلات را داشته باشند.

در ادامه جلسه حجه الاسلام محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در سخنان خود با توجه به تفسیر آیه در خصوص دانستن قدر نعمت ، بیان برنامه ها وفعالیتهای ستاد دهه فجرشهرستان پرداخت وافزود:در برنامه های دهه فجر تمامی مسئولین مردم و همه اقشار مشارکت فعال داشته باشند.

ارسال نظر