از فعالان سلامت شهرستان کردکوی تقدیر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 675 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:54 ب.ظ، چهارشنبه، 28 فروردین، سال 1392 نظرات یک نظر

الیاسی در جمع فعالان عرصه سلامت گفت: با حضور گسترده انبوه و آگاهانه مردم در انتخابات۹۲ فشار خون دشمن را به حد انفجار می رسانیم.

634986133298641543به گزارش خبرنگار رادکانا، همایش تقدیر از فعالان سلامت شهرستان با حضور فرماندار و کارکنان و فعالان سلامت شهرستان صبح روز گذشته در تالار شهید بهشتی کردکوی برگزار شد.

 در این همایش الیاسی فرماندار کردکوی ضمن گرامیداشت هفته سلامت عوامل تعیین کننده غیربهداشتی موثر در سلامت را وراثت، شیوه و سبک زندگی، محیط زیست، وضعیت اقتصادی – اجتماعی، میزان در آمد، تحصیلات، شغل، تغذیه و طبقه اجتماعی دانست و افزود: عوامل دیگری همانند استرس در کار، شرایط نامناسب شغلی، دریافت پاداش های ناکافی در محیط کار، تهدید شغلی، افسردگی از ناامنی شغلی  می باشد که درعدم  سلامت انسان موثر و نقش دارند.
رئیس شورای سلامت شهرستان با اشاره به آنچه که در قالب  رویکرد سلامت نگر باید به آن پرداخت گفت: حمایت درست و متناسب مادر از کودک (شروع خوب در زندگی)، تامین نیازهای اولیه خانواده های کم در آمد، ایجاد امنیت شغلی، رفاه و رضایت شغلی، حمایت اجتماعی و روابط سالم، رژیم غذایی مناسب و… می باشد.
وی ادامه داد: مهم ترین سلامت، سلامت معنوی است که در جهان مورد غفلت قرار گرفته است و بهترین و جامع ترین دستورات برای زندگی سالم و فردی و اجتماعی آموزه های دینی هدایتگر افراد و جامعه به سوی کمال مادی و معنوی است.
الیاسی همچنین سلامت سیاسی را برای جامعه لازم  دانست و افزود: لازمه سیاسی حضور گسترده و انبوه مردم به همراه حضور آگاهانه و انتخاب اصلح در انتخابات پیش روست.
وی ادامه داد انشاء الله با حضور گسترده انبوه وآگاهانه  مردم در پای صندوقهای رای فشار خون دشمن را به حد انفجار برسانیم تا بکلی نابود شود تا نایی برای ماندن نداشته باشد.

لازم بذکر است برنامه های فرهنگی متنوعی در این همایش اجرا شد و به فعالان عرصه سلامت هدیه ای اهدا گردید.

 

 

محسن بای می گوید:

http://basijramian.blogfa.com/post-58.aspx
وبلاگ شهدازنده اند

محسن بای
درخواست انتشار زندگی نامه سردار شهید تقی کیانی از روستای ولاغوز شهرستان کردکوی

ارسال نظر