از «گوش تا گوگوش» در فتنه ۸۸ نقش داشتند/ سینه‎زنی رقاصه‎ها و سلطنت‎طلب‎ها زیر پرچم فتنه سبز
تعداد بازدید تعداد بازدید: 178 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:49 ب.ظ، سه شنبه، 7 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس بسیج اساتید استان گلستان فتنه ۸۸ را پیچیده ترین فتنه در طول تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت: حضور سلطنت طلب ها در کنار لیبرال ها و رقاصه ها زیر پرچم سبز فتنه ۸۸ حجت را بر مردم تمام کرد، چطور می شود با وجود این افراد باطل بودن آن جریان را تشخیص نداد؟

139209131449276671670764به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از پاسرو، علی اصغر نصرالله نژاد، در نشست علمی «من انقلابی ام» با موضوع محوری حماسه یوم الله 99 دی گفت: مردم در برابر پیچیده ترین فتنه در طول تاریخ انقلاب اسلامی قیام کردند و از این رو حماسه 9 دی یکی از روزهای خدایی برای تمام امت اسلامی در جهان به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در فتنه ننگین سال 88 تمام دشمنان انقلاب اسلامی از گوش تا گوگوش در این قضیه نقش داشتند تا حدی که رقاصه ها و ابتذال گرایان نیز علیه نظام اسلامی بر جریان فتنه موج سواری می کردند.

مردم به استناد اینکه فلانی روزی نخست وزیر و دیگری رئیس مجلس بود نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند

نصرالله نژاد متذکر شد: پیچیدگی فتنه 88 در این بود که افرادی آن را در داخل هدایت می کردند که دارای چهره موجه و ظاهری اسلامی بودند، مردم به استناد اینکه فلانی روزی نخست وزیر و دیگری رئیس مجلس بود نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند.

رئیس بسیج اساتید گلستان تأکید کرد: بدلیل فضای غبارآلودی که فتنه 88 داشت می توان آن را با جنگ صفین مقایسه کرد چرا که در این جنگ، جبهه مقابل امیرالمومنین(ع) از کفار نبودند و ادعای اسلام داشتند و به قدری شبهه ایجاد کرده بودند که حق به طور واضح برای عوام مشخص نبود.

وی به بصیرت عمار در جنگ صفین اشاره کرد و افزود: در فضای غبارآلود و آکنده به شبهه، نقش بسیج عمارگونه مردمی مشخص کننده نتیجه است، عمار یاسر در فرازی فرمودند که برای تشخیص نباید به پرچم ها نگاه کنیم، باید دید زیر پرچم سبز اموی چه کسانی اضافه شده و سینه می زنند.

سلطنت طلب ها و رقاصه ها زیر پرچم فتنه سبز سینه می زدند

نصرالله نژاد ابراز کرد: حضور سلطنت طلب ها در کنار لیبرال ها و رقاصه ها زیر پرچم سبز فتنه 88 حجت را بر مردم تمام کرد، چطور می شود با وجود این افراد باطل بودن آن جریان را تشخیص نداد؟ مردم به درستی در 9 دی فهماندند که پرچم حق دست ولایت بود.

رئیس بسیج اساتید گلستان به نقش نیروهای مردمی در دو بُعد ایجابی و سلبی اشاره کرد و گفت: مردم در بُعد ایجابی با بصیرت و استقامت و اهدای شهید به فتنه پایان دادند، در واقع هر چه فتنه شدیدتر می شد نقش و حضور مردم نیز بیشتر می شد.

نصرالله نژاد در پایان خطاب به حضار متذکر شد: نقش مردمی و حضور در صحنه خود را ادامه دهید چرا که اگر فتنه به طور کلی خاموش و تمام می شد امروز مقام معظم رهبری تأکید نمی کردند که روی فتنه حساس هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر