اساس کار دولت یازدهم توسعه است/همه ما و شما اصوالگرا هستیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 565 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:42 ب.ظ، پنج شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

علی اصغر طهماسبی گفت: در استان گلستان در ماه ۸۰ میلیارد تومان یارانه پرداخت می کنیم و از حدود ۳۴ ماهی که گذشته و دولت یارانه پرداخت کرده، دولت مقدس جمهوری اسلامی ایران در استان گلستان ۳۲۵۰ میلیارد تومان یارانه پرداخت کرده است.

IMG_0061به گزارش خبرنگار رادکانا، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کردکوی تغییر و تحول را از ویژگی های ذاتی هر تشکیلات داست و گفت: مردم رأی را تغییر دادند و ما هم به خواست مردم احترام می گذاریم لذا نباید به این تغییر و تحولات خورده گرفت و واکنش نشان داد.

وی ادامه داد: اگر امروز در مراسم تودیع و معارفه سربازی دلاور شرکت کردیم و این پرچم را از دست سرداری گرفتیم و به سردار دیگری واگذار کردیم صرفا به خواست شما مردم عزیز بوده و ما این تغییر را به فال نیک می گیریم.

اساس کار دولت یازدهم توسعه است

طهماسبی توسعه را اساس کار دولت یازدهم دانست و خاطرنشان کرد: توسعه همه جانبه در عرصه های سیاسی، گردشگری، اقتصادی فرهنگی، اجتماعی و گردشگری از مهم ترین برنامه های دولت یازدهم می باشد.

وی اضافه کرد: دولت یازدهم در بدو ورود خود تمام قد ایستاده تا مشکلات اقتصادی و معیشت مردم را حل کند.

در مذاکرات 5+1 به توفیقات زیادی دست یافتیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان مذاکرات گروه 5+1 را خوشبینانه تلقی کرد و اظهار داشت: در مذاکرات 5+1 به توفیقات بسیار مهمی دست پیدا کردیم.

وی گفت: علی رقم اینکه این مذاکرات ادامه دارد می بینیم بخش هایی از تحریم ها برداشته شد، خیلی از شرکت ها و تجار و سرمایه گذاران کشورهای اروپایی به داخل کشور آمدند

همچنین ادامه داد: برخی از بانکها که در گذشته تحریم بودند سرمایه گذاران نمی توانستند پولهای خود را جابجا کنند امروز این تحریم ها درحال رفع شدن هستند و بخش اعظمی از این مشکلات حل شدند.

وی یادآور شد: عده ای از دوستان به ما خورده می گیرند، 9 ماه از دولت یازدهم، دولت تدبیر و امید گذشته است و هنوز مشکلات رفع نشده است و اینکه عده ای پاشنه آشیل دولت یازدهم را بحث فرهنگی قلمداد می کنند و بعضی ها را زیر سوال می برند، ناجوان مردانه است.

دولت در بحث هدفمندی یارانه ها بدنبال سیاسی کاری نیست

طهماسبی به تلاشهای دولت یازدهم در بحث هدفمندسازی مرحله دوم یارانه ها اشاره کرد و افزود: اگر دولت دکتر روحانی هم می خواست سیاسی کاری کند مطمئنا مرحله دوم را به اجرا درنمی آورد.

وی ادامه داد:  اطلاع دارید که در چهارسال اول دولت نهم هیچ اتفاقی پیرامون هدفمندسازی یارانه ها صورت نگرفت بلکه در چهارساله دوم این اتفاق افتاد.

وی بیان داشت: خیلی از مسئولین و مدیران ما و حتی خدمتگذاران شما مردم در مجلس شورای اسلامی بعضا شاید دیدگاهشان این نبود که مرحله دوم هدفمندی یارانه ها اجرا شود ولی دولت با شجاعت تمام توانسته مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را اجرا کند.

علی اصغر طهماسبی به دریافت بیش از 5 میلیون نفر بیش از تعداد جمعیت کشور از دریافت یارانه اشاره کرد و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام هیمنه خود را برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گذاشته است. از وجود مراجع در این راه استفاده کردیم، از وجود شما فرهیختگان و اندیشمندان استفاده کردیم.

وی از عدم موفقیت دولت نهم و دهم در پرداخت یارانه ها سخن به میان آورد و اظهار داشت: اگر در مرحله اول هدفمندی یارانه ها عمومیت نمی کردیم و در این مرحله حق دریافت یارانه راه به کسانی که تحت پوشش بهزییستی، کمیته امداد، کسانی که واقعا شاغل نبودند و به این یارانه احتیاج داشتند و کسانی که شاغل هستند ولی کم درآمد، می دادیم این اتفاق نمی افتاد که بالای 5 میلیون نفر بیش از جمعیت کشور در مرحله اول یارانه بگیرند.

پرداخت 80 میلیارد تومان یارانه در ماه در گلستان

طهماسبی در ادامه سخنان خود ابراز داشت: در استان گلستان در ماه 80 میلیارد تومان یارانه پرداخت می کنیم و از حدود 34 ماهی که گذشته و دولت یارانه پرداخت کرده، دولت مقدس جمهوری اسلامی ایران در استان گلستان 3250 میلیارد تومان یارانه پرداخت کرده است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر به بهانه مشکلات و مسائل دولت جمهوری اسلامی را زیرسوال ببریم بعضا بی انصافی است.

همه ما و شما اصوالگرا هستیم

وی با اعلام این موضوع خاطرنشان کرد: همه ما و شما اصولگرا هستیم؛ مگر می شود مومن، متدین و مسلمان باشیم و دین داشته باشیم و اصول و فروع دین را قبول نداشته باشیم.

طهماسبی ادامه داد: سیدالشهدا حج را نیمه تمام گذاشته و از مکه، عرفات و منا بسمت کربلا حرکت می کند و می گوید من برای اصلاح دین جدم رسول الله وارد کربلا شدم، حالا بیاییم کشور، مملکت و شهرهای کوچک و بزرگ را اصلاح طلب و اصولگرا بخوانیم و به همین بهانه چماق کنیم بر سر دولت؛ و هزینه ها را نظام جمهوری اسلامی ایران باید بپردازد.

علی اصغر طهماسبی در خاتمه ابراز داشت: اگر پست هایی که امروز در اختیار من و شماست آن را در جهت عمران و آبادانی کشور عزیزمان هدیه نکنیم در خسرانیم و غفلت هستیم همانا مسئولیتها گذراست امروز هست فردا نیست، آن چیزی که ماندنیست مکارم اخلاق است.

ارسال نظر