استاد مرتضی مطهری، احیاگر اندیشه‌ها و ارزش‌های ناب اسلامی و دینی بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 404 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:50 ق.ظ، سه شنبه، 16 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: آن شهید والا مقام با تولید اندیشه های ناب اسلامی پاسخگوی نسل جوان و شبهاتی بود که افکار مارکسیستی در جامعه القا می کردند.

285688به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ استاد و سالروز شهادت آیت الله مطهری،در مسجد امام رضا(ع) کردکوی برگزار شد،طی سخنانی با اشاره به مقام رفیع شهید مطهری اظهارداشت: تعیین روز معلم در تجلیل از شهید مطهری،نمایانگر اوج بندگی انسان در برابر خداست و با توجه به اینکه شهید مطهری قبل از انقلاب نیز نقش اسای در تربیت نسل انقلابی ایفا کردند تجلیل از مقام معلم نیازمند تجلیل و برجسته سازی نقش شهید مطهری است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی درادامه با اشاره به اینکه استاد مرتضی مطهری، احیاگر اندیشه‌ها و ارزش‌های ناب اسلامی و دینی بوده و است، افزود: آن شهید والا مقام با تولید اندیشه های ناب اسلامی پاسخگوی نسل جوان و شبهاتی بود که افکار مارکسیستی در جامعه القا می کردند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اگر شهید مطهری به‌عنوان مرجع دینی در حوزه می ماند مقام علمی اش محفوظ بود اما وی سنگر دیگری را برگزید و خط مقدم خود را جهاد علمی در دانشگاه دانست و از القاب حوزوی گذشت و با اخلاص در کار علمی کوشید.

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه با اشاره به این موضوع که،متاسفانه چند سالی است که افکار، اندیشه‎ها و کتاب‎های شهید مطهری آن گونه که باید مطرح نمی‎شوند، بر پیروی از راه امام و شهدا تاکید کرد و گفت: همه ما باید سعی کنیم تا زحمات امام، شهید مطهری و شهدای دیگر هدر نرود و باید از این انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به خوبی حراست نمائیم.

ارسال نظر