استارت تفحص از شرکتهای مسکن مهر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 455 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:22 ق.ظ، یکشنبه، 24 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

سید سعید زمانیان گفت: در رابطه با بحث مسکن مهر متاسفانه آن مواردی که باید رعایت شود نشده است و کنترل و نظارتی نیز وجود نداشته و آن چیزی را که تعهد کرده‌اند در اختیار مردم قرار نداده‌اند.

IMG_00311به گزارش رادکانا، نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بعضی از شرکت‌ها و عواملی که در این شرکت‌ها فعالیت داشته‌اند و کسانی که انبوه ساز بودند تعهدات لازم را نسبت به مردم انجام نداده‌اند و در بعضی از مسکنهای ساخته شده حتی آب و برق هم وجود ندارد.

سید سعید زمانیان تصریح کرد: آن چیزی در بحث سخت افزاری و نرم افزاری باید در ارتباط با مسکن مهر انجام شود انجام نشده است و اکثر افرادی که باید با ۲۰ الی ۳۰ میلیون تومان صاحب خانه می‌شدند امروز حتی ۶۰ الی ۷۰ میلیون هم پرداخت کرده‌اند و هنوز صاحب خانه نشده‌اند.

وی با بیان اینکه در مرحله ابتدایی نزدیک به ۲۰ محور را برای این تحقیق و تفحص آماده داریم گفت: بعضی از افراد تقزیبا چندین برابر قیمت را برای خانه دار شدن به این شرکت‌ها پرداخت کرده‌اند و بعضی افراد نیز چون پولی برای ادامه ساخت نداشته‌اند مسکن خود را واگذار کرده‌اند که ما به التفاوتی هم به آن‌ها پرداخت نشده است و حتی برخی از ساکنین با توجه به اینکه سازه تمام شده است در بحث سیستم داخلی همانند پکیج و شوفاژو آسانسور دجار مشکلات اساسی هستند.

زمانیان با بیان اینکه بسیاری از این شرکت‌ها پول چندبرابری را از مردم دریافت کرده‌اند اما به تعهداتشان عمل نکرده‌اند گفت: در واقع با توجه به فسادی که در این شرکت‌ها صورت گرفته است ما این تحقیق و تفحص را شروع کرده و تا نتیجه نهایی ادامه می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در حال حاضر در مرحله آماده سازی این طرح برای امضا نمایندگان هستیم./افکار نیوز


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر