استاندار گلستان: آمریکا تشنه یک لبخند ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 636 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:06 ب.ظ، یکشنبه، 31 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

استاندار گلستان صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان گلستان عنوان داشت : امروز آمریکا در راهروهای اجلاس سران تشنه یک لبخند مقامات ایرانی است و بیش از هر زمان دیگری نیاز به ایران دارد .

thumb271-3d1ad40ce48a6efa5ca63b37f7d40b4cبه گزارش خبرنگار رادکانا از گرگان، جواد قناعت استاندار گلستان صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان گلستان عنوان داشت : یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس اینست که ایران اسلامی امروز به عنوان یک کشور قدرتمند در عرصه های بین المللی و تاثیر گذار در عرصه جهانی حضور دارد.

قناعت بیان داشت : دلایل زیادی وجود دارد که این عزتمندی و اقتدار را نشان دهد که اولین نکته در این مورد اینست که امروز بعد از سی و سه سال از جنگ تحمیلی هنوز مردم ایران این روز را گرامی می دارند اما در آن طرف مرزها در کشور عراق متجاوز هیچ خبری از نکوداشت آنها نیست .

وی با اشاره به اینکه از کشته های عراقی یادی نمی شود اما کشته های ما تحت عنوان شهید بر تارک ایران اسلامی می درخشند عنوان کرد : در کشور متجاوز از بزرگداشت مجروحین خبری نیست اما در ایران جانبازان عزیزند و کلمه ای شیرین تر از جانباز نیست .

رئیس شورای تامین استان اعلام کرد : دلیل دیگری که مدعای ما در مورد اقتدار ایران در عرصه داخلی و بین المللی را به اثبات می رساند اینست که ملت ایران به تاسی از همین دفاع مقدس تحریم های فلج کننده غرب را با بصیرت و بردباری تحمل کرد و در حالی که غربی ها به دنبال اشوب خیابانی و ریختن مردم به کف خیابان برای نافرمانی علیه نظام بودند اما همه نقشه های آنان شکست خورد .

مهندس قناعت تصریح کرد : دلیل سوم حضور و مشارکت 73 درصدی مردم ایران در انتخابات 24 خرداد ماه علیرغم آنهمه فشارهای اقتصادی و مشکلات بود . دشمن با مطرح کردن انتخابات غیر آزاد به دنبال ایجاد چالش در آن بود اما نتوانست به نقشه خود برسد و ما شاهد بودیم که رقبای انتخاباتی نیز طی یک رقابت سالم ، تعریف شده و قانونمند انتخابات با شکوهی را برگزار کردند .

وی گفت : یکی دیگر از نظام اسلامی را در جهان قدرتمند نشان داده انتقال قدرت و دست به دست شدن قدرت در کشور است که بصورت قانونی و آرام در حال انجام شدن است و این در حالیست که در خیلی از کشور ها انتقال قدرت با خونریزی و کشتار صورت می گیرد .

استاندار گلستان تصریح کرد : نفوذ ایران در منطقه و الگو گیری کشورهای منطقه از ایران باعث شده ایران به عنوان یک از کشورهای تاثیر گذار منطقه شناخته شود چرا که همین عقب نشینی اخیر آمریکا در سوریه نیز ناشی از قدرت یاران می باشد .

قناعت ایران را از لحاظ علمی و موشکی در جهان دارای رتبه عالی خواند و گفت : ایران اولین قدرت موشکی منطقه و چهارمین قدرت موشکی جهان است .

وی در پایان خاطرنشان کرد : آمریکا امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به ایران دارد و شاهدیم که انها تشنه یک لبخند مقامات ایران در راهروهای اجلاس کنفرانس هستند . تصویربرداری سه ساعته پهباد سپاه از ناو آمریکای ینشان داد که قدرت ایران بیش از اینهاست .

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=8406

ارسال نظر