استاندار گلستان حمایت از حسن روحانی را تکذیب کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 570 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:29 ب.ظ، پنج شنبه، 23 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

روابط عمومی استانداری گلستان با انتشار بیانیه‌ای خبر سایت آفتاب‌نیوز مبنی بر حمایت استاندار گلستان از دکتر حسن روحانی را تکذیب کرد.

13901221000232_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، در متن تکذیبیه این اداره کل آمده است: در تاریخ 21 خرداد 1392 بیانیه‌ای تحت عنوان «حمایت جمعی از استانداران اسبق از دکتر حسن روحانی» با کد خبری « 196938» در آن پایگاه خبری درج شد که نام آقای جواد قناعت استاندار گلستان در بین نام سایر اسامی مشاهده شد که موجب تعجب و تاسف شده است، چرا که جواد قناعت استاندار فعلی گلستان است نه اسبق.

در ادامه این جوابیه آمده است: جواد قناعت استاندار گلستان مسئولیت اجرایی برگزاری انتخابات را در استان به عهده دارد و بدون شک از نظر شرعی و قانونی خود را ملزم می‌دارد که له یا علیه هیچ کاندیدایی اعمال نظر و عمل ولو به صورت شفاهی نکند تا چه رسد به صدور بیانیه کتبی!!

تاسف و تعجب از آن حیث که چگونه یک پایگاه خبری بدون اطمینان از صحت و سقم یک مطلب مبادرت به نشر آن می‌کند؟!

این جوابیه تاکید کرد: آیا سایر مطالب منتشر شده در آن پایگاه خبری نیز از آن قسم است؟! لذا با توجه به کذب بودن انتساب بیانیه مذکور، شایسته است برابر قانون مطبوعات جوابیه ارسالی بلافاصله با همان فونت و اندازه به منظور شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی درج شود.

ارسال نظر