استفاده از تک شعله بعنوان وسیله گرمایشی بسیار خطرآفرین است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 197 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:03 ب.ظ، شنبه، 9 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس روابط عمومی گاز گلستان استفاده از تک شعله بعنوان وسیله گرمایشی را بسیار خطر آفرین خواند.

unnamedبه گزارش رادکانا، سیدجواد موسوی رئیس روابط عمومی گاز گلستان استفاده از تک شعله جهت گرم کردن خانه را بسیار خطر آفرین توصیف کرد و اظهار داشت: نباید از این وسیله به عنوان جایگزین وسایل گرمایشی استفاده کرد.

وی افزود: گاهاً در طول سال شاهد حوادث ناگواری هستیم که بواسطه بی توجهی و یا عدم آگاهی خسارت بسیار سنگین و جبران ناپذیری به هم استانی های عزیز وارد می شود.

موسوی تصریح کرد: همواره بایستی برای دستگاه های گازسوز و خصوصاً  آبگرمکن پیش بینی‌های لازم در رابطه با فضای مناسب و ورود هوای تازه صورت گیرد و از نصب آبگرمکن در سرویس های  بهداشتی خصوصاً در حمام و فضای بسته جداً خودداری شود.

وی ادامه داد: درحال حاضر گاز طبیعی بعنوان یکی از نیازهای اساسی مردم بالاترین حجم را در سبد انرژی کشور دارد و شرکت گاز تمام تلاش خود را بویژه در فصل سرما برای تامین انرژی پایدار و مستمر بکار می گیرد، بنابراین از تمامی مصرف کنندگان عزیز استان عاجزانه تقاضا داریم که در مصرف این نعمت خدادادی نهایت صرفه جوئی را بعمل آورده و شکرگزار این نعمت الهی باشیم.

رئیس روابط عمومی گاز گلستان در خاتمه اظهار داشت: از مهمترین موارد دیگری که مشترکین عزیز باید به آن توجه داشته باشند تنظیم دمای اتاق درحد استاندارد  بین 18 تا 21 سانتیگراد می باشد که دمای رفاه بوده و رعایت آن نقش زیادی در کاهش مصرف گاز دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر