استقبال گسترده اقوام مختلف نشانده محبت آنها به علی بن موسی الرضا(ع)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 497 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، چهارشنبه، 27 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

یکی از خادمین آستان قدس رضوی گفت : خدا را شاکریم که این کاروان با حضور بسیار پرشور مردم همراه بوده است. در استان گلستان از قومیت های مختلفی اعم از ترکمن ، بلوچ ، سیستانی و …حضور بسیار گسترده ای داشته و این نشانده محبتی است که به مولی علی بن موسی الرضا(ع) دارند.

thumb275-ba8d1c32d4f0249ae402805308579915به گزاش خبرنگار رادکانا، عباس علایی ، یکی از خادمین آستان قدس رضوی در حاشیه حضور کاروان زیر سایه خورشید گفت : ما پرچم گنبد طلایی علی بن موسی الرضا (ع) را به عنوان سفیرانی از طرف آن حضرت جهت بستن پیوند قلبی محکم با مولی به شهرهای مختلف می بریم تا کسانی که نمی توانند به زیارت امام هشتم (ع) بیایند ما از طرف آن حضرت با پرچم گنبد طلایی حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) به پیش آنها می آییم.

وی در مورد وسعت پوشش این کاروان گفت : این کاروان متشکل از خدام آستان قدس رضوی بوده که به 120 شهر از 22 استان کشور و همچنین 5 الی 6 کشور عازم شده اند.

علایی در آخر در خصوص چگونگی استقبال مردم از قومیت های مختلف استان گلستان از این کاروان گفت : خدا را شاکریم که این کاروان با حضور بسیار پرشور مردم همراه بوده است. در استان گلستان از قومیت های مختلفی اعم از ترکمن ، بلوچ ، سیستانی و …حضور بسیار گسترده ای داشته و این نشانده محبتی است که به مولی علی بن موسی الرضا دارند.

ارسال نظر