استکبارستیزی امام (ره) فصلی نبود/انگشت اشاره ایران تعیین کننده تکلیف سوریه و عراق است/ ۱۳ آبان انقلابی بزرگتر از انقلاب ۲۲ بهمن است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 409 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:25 ب.ظ، شنبه، 13 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: امروز انگشت اشاره ایران در آمریکای جنوبی راه تعیین می کند لذا قدر این نظام را بدانید و مکتب امام را بیشتر مطالعه کنید.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ سیدشجاع نصرتی در اجتماع راهپیمایان 13 آبان در مصلی شهرستان کردکوی گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دین مبین اسلام روزهایی همچون مبعث، 22 بهمن، 12 بهمن و 13 آبان یوم الله هستند و برای این یوم الله نامیده شد که سرنوشت کشور تغییر کرد.

وی با بیان اینکه با مطالعه تاریخ 100ساله ایران با جنایت های متعدد آمریکا آشنا شوید، افزود: آمریکای خونخوار و جنایتکار از کودتای 28 مرداد سال 1332 تا پیروزی انقلاب و تا اکنون کارنامه ننگینی از خود برجای گذاشت.

دانش آموزان و دانشجویان سرنوشت کشور را در 13 آبان تغییر دادند

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با عنوان اینکه دانش آموزان انقلابی و دانشجویان پیرو خط امام در یوم الله 13 آبان سرنوشت انقلاب را عوض کردند و شتاب بیشتری به آن بخشیدند، اظهار داشت: درحالی که عده ای در روزهای نخستین انقلاب دچار وادادگی شده بودند دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی مورد حمایت حضرت امام خمینی (ره) قرار گرفتند.

نصرتی با بیان اینکه وقتی دانشجویان وارد سفارتخانه آمریکا شدند اسنادی را در کاغذخوردکن های آن پیدا کردند که با چینش آن، 76 کتاب سیصد صفحه ای چاپ شد، گفت: هر یک از آن کتب بیان جنایت هایی است که آمریکایی ها برای مردم ایران اسلامی و مردم منطقه تدارک دیده بودند.

13 آبان انقلابی بزرگتر از انقلاب 22 بهمن است

این مقام نظامی با تأکید بر اینکه 13 آبان انقلابی بزرگتر از انقلاب 22 بهمن است، افزود: به دانش آموزان و دانشجویان توصیه می کنم تاریخ انقلاب و مکتب امام راحل (ره) را بخوانند، چرا که امام و مکتب امام ویژگی های زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه استکبارستیزی یکی از ویژگی های مکتب امام است، افزود: امام خمینی (ره) برای خدا قیام کرد و مقابل ظالم ایستاد.

امام خمینی (ره) با سیره و مکتب خود توانست آمریکا را از کشور خارج کند

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه امام خمینی (ره) با سیره و مکتب خود توانست آمریکا را از کشور خارج کند، بیان کرد: امام خمینی (ره) انقلابی را به پیروزی رساند که اندیشمندان اروپایی و آمریکایی دست به قلم شدند و پیرامون انقلاب ما مطالب زیادی نوشتند.

سیدشجاع نصرتی با عنوان اینکه در عرف دیپلماتیک سفارتخانه هر کشور باید ترویج دهنده و توسعه دهنده صلح و صفا باشد اما سفارتخانه آمریکا لانه ای برای خیانت علیه مردم ایران بود، گفت: در اقصی نقاط دنیا کمتر نقطه ای را می توان یافت که آثار جنایات آمریکا در آن وجود نداشته باشد.

استعمار و استکبار تاب تحمل انقلاب را نداشتند

این مقام مسئول با اشاره به اینکه استعمار و استکبار تاب تحمل انقلاب را نداشتند، افزود: اگر تسخیر لانه جاسوسی صورت نمی گرفت نظام سیاسی ما دچار چالش شده و پیشرفت های امروزمان دست نمی یافتیم.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: ایران اسلامی این امرالقرای بزرگ جهان اسلام با تو دهنی به آمریکا توانست مسیر رشد و توسعه و ترقی را بپیماید و به چشم امید مظلومان و آزادی خواهان دنیا تبدیل شود.

انگشت اشاره ایران تعیین کننده تکلیف سوریه و عراق است

وی با بیان اینکه انگشت اشاره ایران تعیین کننده تکلیف سوریه و عراق است، تصریح کرد: امروز انگشت اشاره ایران در آمریکای جنوبی راه تعیین می کند لذا قدر این نظام را بدانید و مکتب امام را بیشتر مطالعه کنید.

نصرتی با تأکید بر اینکه استکبارستیزی امام (ره) فصلی و موسمی نبود، افزود: استکبارستیزی امام (ره) از سال 42 آغاز و تا زمان رحلت ایشان ادامه داشت.

این مقام نظامی با بیان اینکه همیشه آمریکا را شیطان بزرگ و ام الفساد قرن بدانیم و به آن اعتماد نکنیم، افزود: تمام مبارزه ها، فعالیت ها و اقدامات امام علیه استکبار برای خدا بود و در راه خدا ایستادگی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر