اسحاق جهانگیری به گلستان سفر می کند+برنامه ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 508 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:50 ب.ظ، چهارشنبه، 7 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه، برای افتتاح چند پروژه و بازدید از مناطق آشوراده و اینچه برون به زودی به استان گلستان سفر می کنند.

IMAGE635372168621578125به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، استاندار گلستان به منظور انجام هماهنگی های لازم جهت سفر قریب الوقوع دکتر جهانگیری و هیات همراه به استان، با دکتر ویسه، معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

دکتر حسن صادقلو در این دیدار، برخی طرحهای نیمه تمام استان که نیاز به حمایت دولت برای تکمیل دارند را تشریح کرد.

طرح جامع مبارزه با سیل و درخواست بودجه کامل، به سرانجام رسیدن پروژه انتقال آب مازاد مازندران به استان، کمک به تامین اعتبار انتقال آب آشامیدنی گرگان از محمد آباد، صدور مجوز برای آب شیرین کن های صنعتی و کشاورزی، کمک به احداث سدهای چایلی – رامیان برای تامین آب شرب و کشاورزی بنا بر مصوبات قبلی، از جمله موضوعاتی بود که استاندار در این دیدار به آنها اشاره کرد.

دکتر صادقلو در این دیدار همچنین واگذاری عملیات زه کشی زمین های نیمه شور در شمال استان به وزارت جهاد کشاورزی و تعیین تکلیف آشوراده و واگذاری سریعتر به بخش خصوصی برای اجرای مصوبه ریاست محترم جمهوری در جریان سفر به گلستان را خواستار شد.

در ادامه، آقای دکتر ویسه دستورات لازم برای استعلام از مراکز مربوطه و اعلام نتیجه جهت جمعبندی در جریان سفر دکتر جهانگیری را صادر نمود.

دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه، برای افتتاح چند پروژه و بازدید از مناطق آشوراده و اینچه برون به زودی به استان گلستان سفر می کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر