اسرائیل دشمن واقعی امت مسلمان جهان اسلام / وحدت بهترین راه مقابله با فتنه ها رژیم کودک کش
تعداد بازدید تعداد بازدید: 262 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:45 ب.ظ، چهارشنبه، 17 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی خواستار حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی روز جهانی قدس شد.

image302443به گزارش رادکانا به نقل از کلاس بیست ، در این بیانیه  آمده است: «و نُریدُ اَن نَمُنَّ عَلَی الَذینَ استُضعِفوُا فِی الاَرض وَ نَجعَلَهُم اَئِمَّه وَ نَجعَلَهُمُ الوارِثین »  (سوره قصص آیه ۵)

سال هاست که مسئله فلسطین در مجامع مختلف، از سازمان ملل متحد گرفته تا اجلاس سران کشورهای اسلامی و تا سایر مجامع بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، نشست هایی برگزار می شود، مذاکراتی صورت می گیرد، قطعنامه هایی صادر می گردد و دولت هایی که خود را حامی حقوق بشر می دانند در ظاهر موضع گیری می نمایند و جنایات صهیونیسم، این جرثومه فساد علیه ملت مظلوم فلسطین را محکوم می کنند و …  اما البته در این میان ، آنچه هرگز به جایی نرسد فریاد است.

فریادهای کودکی که  با ناله العطش،گریان و نالان ، با پای برهنه زیر تازیانه های آتشین بمباران دشمن، هراسان و حیران ، در کوچه های ویرانه شهر می چرخد و به دنبال  پناهگاه آغوش گرم مادر سرگردان است.

فریادهای مادری که طفل شیر خواره اش را که  با گلوی تشنه پرپر شده، بالای سر گرفته و سند جنایت استکبار را به همگان نشان می دهد.

فریادهای پدری که داغ از دست دادن جوان رشیدش، کمر او را شکسته، پریشان و سرگردان ، به دنبال یاوری می گرددو فریاد انسانهای آزاده ای که بزرگترین گناهشان ، مسلمانی و پیروی از مکتب رسول ا… است و به جرم حفظ و حراست از قدس شریف، این قبله اول مسلمین، مظلومانه در خون خود می غلطند و مجامع بین المللی به سادگی چشم بر روی این حقایق می بندند و این غم نامه  همچنان تکرار می گردد و هر روز وحشیانه تر از گذشته.

چندی است که  آتش فتنه صهیونیسم، گسترده تر شده، علاوه بر فلسطین، در منطقه خاورمیانه جولان می دهد، آتشی که روشنگر آن دستان پلید نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب است و در لباس گروه های رادیکال  ، تندرو ، تکفیری و … و  اخیراً، در قالب مترسکی همچون رژیم آل سعود  نمایان گشته است. توطئه ای که رژیم صهیونیستی با اشغال قدس شریف توسط نیروهای گرگ صفت خود شروع کرد و امروزه با نوچه های خود در لباس آل سعود و گروهک داعش ادامه داده و داعیه تخریب بیت ا… الحرام را دارند.

امروزه بر کسی پوشیده نیست که دشمن واقعی فلسطین ، بلکه امت مسلمان جهان اسلام، بدون تردید، رژیم صهیونیستی است و بهترین راه مقابله با آن و فتنه های به وجود آمده در جوامع اسلامی، وحدت و یکپارچگی و حفظ فرهنگ مقاومت و شهادت است.

آنچه این روزها در یمن شاهد آن هستیم ، جنایاتی که آل سعود در ماه های اخیر  انجام می دهد و با شروع ماه مبارک رمضان، بر شدت آن افزوده و مسلمانان روزه دار یمن را با وضوی خونین بر سر سفره افطار می نشاند، مؤید این مطلب است .

اما ، مجامع مسئول و حامی به اصطلاح حقوق بشر ، همچنان   نظاره گر این کشتار بی رحمانه هستند و دریغ از یک اقدام شایسته !

بی تردید ابتکار تاریخی حضرت روح ا… ، خمینی کبیر(ره) در تعیین روز جهانی قدس را ، باید بعنوان نقطه عطفی در رهبری پیامبرگونه آن بزرگ بت شکن تاریخ معاصر، و ودیعه ای ارزشمند ،از سوی خداوند تبارک و تعالی به جهان اسلام دانست. فرمانی تاریخی که اهمیت آن هر سال، بیش از پیش بر همگان نمایان می شود و بیانگر نگرش پیامبر گونه آن سلاله پاک رسول ا… (ص) است.

بر این اساس سازمان بسیج دانش آموزی گلستان ، ضمن ابراز همدردی با مردم بی دفاع فلسطین و محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب و رژیم آل سعود در یمن اعلام می دارد :

۱- از ملت مسلمان و غیور ایران اسلامی که همواره پشتیبان مسلمانان  و حامی حقیقی ملت های مظلوم جهان بوده اند، دعوت می نماید ،بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی عظیم روز قدس ، ضمن لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب ، حضرت آیت ا… الامام خامنه ای، در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین ، برائت خود را از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر قدس به جهانیان اعلام دارند.

۲- از سازمان ها و نهادهای جهانی حامی حقوق بشر ، انتظار می رود، در قبال جنایات ددمنشانه اسرائیل ساکت ننشسته و از تمامی  ظرفیت های حقوقی و قانونی خود، حداقل در جهت توقف این جنایات اقدام نماید.

۳- دولتمردان کشورهای اسلامی بدانند، اسرائیل ، فصل مشترک همه مصیبت های تلخی است که امروز،جهان اسلام را گرفتار آتش فتنه و فقر و فساد و نا امنی کرده است . و رژیم صهیونیستی دست پنهانی همه توطئه ها یی است که اگر سران کشور های اسلامی از آن غافل شوند ، بزودی گریبان آنها را نیز خواهد گرفت.

۴ ـ تنها راه تحقق فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر حذف اسرائیل از صحنه روزگار، حفظ برادری ، اتحاد، مقاومت و روحیه شهادت طلبی در بین امت اسلامی و حضور همه جانبه در صحنه های دفاع از مظلوم در مقابل ظلم استکبار است.

در پایان ، بار دیگر از آحاد ملت شریف ایران ، علی الخصوص جامعه آموزش و پرورش کشور دعوت می نمائیم  تا با حضور همه جانبه  خود و با سر دادن فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، حمایت خود را از مردم بی دفاع فلسطین اعلام دارند.

والسلام علیکم و رحمه ا… و برکاته

انتهای پیام/

ارسال نظر