اسلام با قطب انقلاب اسلامی ایران در جهان احیاء شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 425 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:55 ب.ظ، یکشنبه، 12 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی گفت: امام خمینی (ره) به کمک ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی دین مبین اسلام را دوباره احیا کرد.

???????????????????????????????به گزارش خبرنگار رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار شهرستان کردکوی در مراسم نمادین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه شاهد کردکوی گفت: بسیاری از اندیشمندان و صاحب نظران که در مورد انقلاب مطالعه می کنند قبول دارند انقلاب اسلامی ایران به لحاظ ویژگی هایی که دارد با دیگر انقلاب ها متفاوت است.

جمالی افزود: از حدود دو قرن پیش تاکنون هر انقلابی صورت گرفته وجه مشترکی با هم دارند که آنهم مقابله با دین بود و هدف کمرنگ کردن دین را داشتند اما در انقلاب اسلامی ایران هدف زنده و احیاء کردن دین بود.

وی تصریح کرد: کشورهای به اصطلاح ابرقدرت جهان را به دو قسمت بلوک شرق و غرب تقسیم کرده بودند که با ظهور انقلاب اسلامی ایران زلزله ای بوجود آمد و آرامش آنان را برهم زد.

فرماندار کردکوی با عنوان این مطلب که اسلام با قطب انقلاب اسلامی ایران در جهان احیاء شد، بیان داشت: امام خمینی (ره) به کمک ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی دین مبین اسلام را دوباره احیا کرد.

مجتبی جمالی نقش دانش آموزان و معلمان را در پیروزی انقلاب موثر دانست و اظهار داشت: ان شاا… شما دانش آموزان با الگو گرفتن از شهدا و دانش آموزانی که در انقلاب نقش موثر و اساسی داشتند همچنان عامل سرافرازی ایران اسلامی باشید.

انتهای پیام/

ارسال نظر