اشک تمساح گاردین برای یک خواننده مبتذل+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,110 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:08 ق.ظ، سه شنبه، 19 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

سایت گاردین خبر بازداشت یک خواننده مبتذل در ایران را حربه‌ای برای سیاه‌نمایی علیه کشورمان قرار داده است.

13920918000300_PhotoLبه گزارش رادکانا سایت خیبرآنلاین نوشت: تارنمای فرانسوی «guardian» در مطلبی تحت عنوان «بازداشت؛ این بار یک خواننده رپ!» نوشت: روز سه شنبه، یک خبرگزاری نیمه رسمی گزارش داد که خواننده ای زیر زمینی با نام مستعار امیر تتلو، توسط پلیس امنیت اخلاقی این کشور بازداشت شده است. تتلو بیش از 550 هزار طرفدار در صفحه فیس بوک خود دارد.

سعید کاملی دهقان، نویسنده این مطلب، همچنین ادامه می دهد: «تتلو با نام واقعی امیر حسین مقصودلو از یک دهه پیش اقدام به انتشار آنلاین موزیک ویدئوهای خود از طریق یوتیوب کرد. موزیک ویدئوهای تتلو از بسیاری از این شبکه‌ها پخش می‌شود، اما این مساله که او به صورت مستقیم با آن‌ها همکاری داشته، نامشخص است.»!

این سیاه نمایی رسانه فرانسوی در حالی سیستم انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی صورت می گیرد که به گفته مسعود زاهدیان رییس پلیس امنیت اخلاقی: تتلو به اتهام همکاری با کانال‌های ماهواره‌ای غیرقانونی دستگیر شده است.

تخلفات و انحرافات اخلاقی این خواننده رپ زیر زمینی اما به همکاری با شبکه های ماهواره ای فارسی زبان محدود نمی شود و دامنه وسیع تری را نیز در بر می گیرد.

در ادامه تعدادی از تصاویر وی جهت تنویر افکار عمومی می‌آید:

 


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

ارسال نظر