اصلاح‌طلبان، رفسنجانی را جانشین مهدوی‌کنی کردند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 480 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:56 ق.ظ، دوشنبه، 19 خرداد، سال 1393 نظرات ۳ نظر

در حالی که آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری هنوز در قید حیات است و امیدها برای بهبود وی نسبت به روز نخست حمله قلبی بیشتر شده است، اقدامات و برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای معرفی فرد جایگزین وی در مجلس خبرگان رهبری آغاز شده است.

55549_868به گزارش رادکانا به نقل از جوان، در حالی که آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری هنوز در قید حیات است و امیدها برای بهبود وی نسبت به روز نخست حمله قلبی بیشتر شده است، اقدامات و برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای معرفی فرد جایگزین وی در مجلس خبرگان رهبری آغاز شده است. 

رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام مهدی کروبی و عضو هیئت مؤسس حزب اعتماد ملی در گفت‌وگویی با سایت پویش، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی را به عنوان فرد جایگزین آیت‌الله مهدوی کنی در مجلس خبرگان معرفی کرده است!

وی اظهار داشت: «امیدوارم خداوند ایشان را شفا دهد و ایشان به زندگی برگردند ولی اگر خدای ناخواسته برای ایشان اتفاقی بیفتد یا اینکه ایشان دیگر نتوانند در مجلس خبرگان حضور یابند، به نظر من بهترین گزینه، ریاست قبلی مجلس خبرگان، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است و ما در میان خبرگان شخصی نداریم که به حد ایشان بتواند مجلس را به خوبی اداره کند.»

بابک می گوید:

خب درست گفته

محمد می گوید:

کی رفسنجانی؟
مگ هنو زنده هست
تا شورای نگهبانی ک ما داریم
هاشمی جایی ندارد
بزار تو رویاها باشن آقایون
زرشک

حسن می گوید:

شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه!

ارسال نظر