اصلاح‌طلبان رقابت با اصولگرایان را ترجیح می‌دهند تا ائتلاف
تعداد بازدید تعداد بازدید: 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:08 ق.ظ، یکشنبه، 5 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

خاتمی در خصوص ائتلاف دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در انتخابات، افزود: در جریان اصول‌گرا تمایلی برای این ائتلاف وجود ندارد و در ضمن اصلاح‌طلبان هم با توجه به امکانات و افراد در این جریان ترجیح می‌دهند با جریان مقابل رقابت داشته باشند تا ائتلاف.

3611973_553به گزارش رادکانا،”محمدرضا خاتمی” در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ درمورد روند شکل‌گیری ائتلاف اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده اظهار داشت: روند ائتلاف اصلاح‌طلبان در حال پیگیری و رسیدن به یک لیست واحد می باشد.
وی در خصوص سر لیستی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس آینده تصریح کرد: این  مسائل از سوی رقبای جریان اصلاحات مطرح می‌شود و در میان اصلاح‌طلبان سرلیستی اهمیت چندانی ندارد چرا که مهم ترین مسئله در این جریان ارائه برنامه در جهت رفع مطالبات ملی و بهبود وضعیت کشور است، البته اگر در این میان فردی دارای اقبال بیشتری بود قطعا بعنوان سرلیست انتخاب می شود.

خاتمی در مورد اظهارات برخی اصلاح‌طلبان مبنی بر سرلیستی آقای ناطق نوری اظهارکرد: ضمن احترام به افراد، جریان قالب اصلاح‌طلبان قطعا سرلیست اصلاح‌طلب در انتخابات خواهند داشت و هویت جریان اصلاحات حفظ می‌شود.

وی در خصوص ائتلاف دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در انتخابات، افزود: در جریان اصول‌گرا تمایلی برای این ائتلاف وجود ندارد و در ضمن اصلاح‌طلبان  هم با توجه به امکانات و افراد در این جریان ترجیح می دهند با جریان مقابل رقابت داشته باشند تا ائتلاف.

وی در پایان در خصوص فضای مجلس آینده تصریح کرد:  امیدواریم در صحنه سیاسی کشور سعه صدر وجود داشته باشد تا با شرکت حداکثری مردم انتخابات پرشوری را داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر