اصلاح طلبان تندرو به دنبال تسخیر جایگاه های رسانه ای گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 472 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:54 ق.ظ، یکشنبه، 1 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

افراطیون اصلاح طلب استان اخیرا طی نامه ای نامزدهای پیشنهادی ارشاد استان ، روابط عمومی استانداری و مشاور رسانه ای استاندار را معرفی کردند .

thumb271-5762d139d82f7a0b6ddf59d1fcc6e130به گزارش رادکانا، بعد از نامه اولیه 16 تن از فعالین اصلاح طلب و تندرو استان مبنی بر سیاه نمایی وضعیت فرهنگی استان و لزوم تغییر دکتر منتظری مدیر کل فعلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ، این طیف در اقدامی دیگر طی نامه ای نامزدهای پیشنهادی خود را برای کسب جایگاه های رسانه ای استان معرفی کردند .

طبق  بررسی های صورت گرفته جهت تصدی مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افراد زیر پیشنهاد شدند :

احسان مکتبی

احمد قلیشلی

شیخ علی اصغر فضیلت

افراد پیشنهادی برای تصدی روابط عمومی استانداری گلستان :

جعفر خاندوزی

مهدی صفایی

احمد قلیشلی

افراد پیشنهادی برای مشاور رسانه ای استاندار :

عبدالسلام مهیمنی

محمد رضا بابایان

مهدی فرزانگان

همچنین گفته می شود نیکخواه مسئول فعلی ارشاد آق قلا نیز برای روابط عمومی استانداری اقداماتی کرده است . و در این بین حسین عاشور مسئول فعلی روابط عمومی استانداری هم همچنان برای ماندن تلاش می کند اما بعید بنظر می رسد با این دندان طمعی که برای این جایگاه تیز شده عاشور ماندنی باشد .


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر