اصلاح و توسعه خیابان ولیعصر کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 962 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، چهارشنبه، 23 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

شهرداری کردکوی جهت تسهیل در عبور و مرور، آمد و شد و زیبایی شهر و همچنین بازگشایی گره کور ترافیکی در این نقطه و در راستای ارج نهادن به خواسته های شهروندان و پیرو مراجعات و شکایات مکرر مردمی اقدام به اصلاح و توسعه ضلع جنوبی خیابان ولیعصر نموده است.

IMG_6687به گزارش رادکانا، مهندس رضا روشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری کردکوی در خصوص این اقدام شهرداری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شهرداری کردکوی به استناد ماده 1 قانون توسعه معابر برای تسهیل در عبور و مرور، آمد و شد و زیبایی شهر و همچنین بازگشایی گره کور ترافیکی در این نقطه و در راستای ارج نهادن به خواسته های شهروندان و پیرو مراجعات و شکایات مکرر مردمی اقدام به اصلاح و توسعه ضلع جنوبی خیابان ولیعصر نموده است.

IMG_6668

وی ادامه داد: شهرداری درحال رایزنی با مالکین ساختمان های موجود در طرح تعریض، مالکین محترم املاکی که در طرح واقع شده است می باشد که در آینده ای نزدیک شاهد تخریب و تملک این املاک خواهیم بود.

IMG_6660

معاونت فنی و عمرانی شهرداری کردکوی در پایان ابراز داشت: علی ایحال شهرداری تمام توان خود را در جهت خدمت به مردم شریف کردکوی بکار خواهد گرفت تا کردکویی لایق کردکویی ها بسازیم.

IMG_6664IMG_6689IMG_6674IMG_6683IMG_6689